Ile zarabia się w Media Expert? To pytanie mogą zadawać sobie osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w popularnym sklepie, ale nie tylko. Dowiedz się, na jakie uposażenie mogą liczyć sprzedawcy!
Media Expert to jeden z największych i najbardziej popularnych marketów działających w Polsce. Wiele osób pracuje tam w charakterze sprzedawcy. Czy to opłacalne zajęcie? Jakie perspektywy stoją przed osobami podejmującymi pracę w tym sklepie? Sprawdź, ile zarabia się w Media Expert. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat pracy w tej właśnie firmie.
Spis treści
Ile zarabia się w Media Expert – podstawowe informacje
Co nie może dziwić, zarobki w Media Expert dla nowych pracowników są mniejsze i wzrastają z czasem. Osoby tuż po podjęciu pracy w tym właśnie sklepie mogą liczyć na zarobki, należy przyznać, bardzo skromne. Mówimy tu o pensji rzędu tysiąca pięciuset czy tysiąca siedmiuset złotych. Należy jednak pamiętać, że mowa tu o pensji dotyczącej początkowego okresu pracy w tym miejscu, tak zwanego okresu próbnego.
Ile zarabia się w Media Expert? Różnorodne zarobki
To jednak tylko częściowa odpowiedź na pytanie, ile zarabia się w Media Expert. Co oczywiste, odmienne są zarobki w innych działach. Dla przykładu pracownicy działu obsługi klienta otrzymują pensje wyższe niż typowi kasjerzy w sklepie. Ci, którzy pracują w dziale obsługi klienta, zarabiają około trzech tysięcy złotych miesięcznie. Z kolei sprzedawcy pracujący na sali w sklepie mogą liczyć na pensje wynoszące od trzech do sześciu tysięcy złotych. Widać więc, że zarobki w Media Expert nie są jednolite.
Ile zarabia się w Media Expert? Kwestia awansu
Należy przyznać, że najlepiej zarabiający pracownicy tej sieci mogą liczyć na w istocie godziwe wynagrodzenie. Doradcy klienta mogą zarabiać od czterech do około sześciu tysięcy złotych. Należy także pamiętać, że zarobki w Media Expert mogą znacząco wzrosnąć, jeśli dany pracownik zasłuży na awans na stanowisko kierownicze.
W takim przypadku będzie można liczyć na o wiele lepsze uposażenie. Poza wszystkim nie jest to praca, która wymaga bardzo skomplikowanych kompetencji. Poczynając od najprostszych czynności, można się sukcesywnie rozwijać.