Ile zarabia Anna Lewandowska?

Żona Roberta Lewandowskiego angażuje się w liczne projekty biznesowe. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że wiele osób zastanawia się, ile zarabia Anna Lewandowska. Jeśli ciebie także interesuje ten temat, zapoznaj się z naszym artykułem.

Anna to nie tylko żona znanego polskiego piłkarza — Roberta Lewandowskiego. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest to prawdziwa kobieta sukcesu, która angażuje się w liczne projekty biznesowe. Niejeden z nich okazuje się dochodowy. Czy da się jednoznacznie ocenić, ile zarabia Anna Lewandowska?

Ile zarabia Anna Lewandowska i jakie są źródła jej dochodów?

Niestety, nie sposób precyzyjnie oszacować, ile zarabia Anna Lewandowska. Dlaczego? Taki stan rzeczy wynika z wielu przyczyn. Dzieje się tak m.in. dlatego, że kobieta ta aktywnie angażuje się w różne przedsięwzięcia. Oto niektóre z nich:

  • popularny blog internetowy dla rodziców;
  • sesje treningowe i dietetyczne;
  • aktywność pisarska;
  • współpraca ze znanymi markami w celu promowania ich oferty;
  • aktywność w mediach społecznościowych, w tym w szczególności na Instagramie.

Jak widać, Anna Lewandowska to osoba, która postawiła na dywersyfikację dochodów. Wiele wskazuje na to, że taka strategia okazała się słuszna. Potwierdza to m.in. ranking 50 najbogatszych Polek sporządzany przez redakcję Wprost. Dzięki temu wiemy mniej więcej, ile zarobiła Anna Lewandowska w 2017 roku — około 2 miliony złotych.

Bogata żona bogatego męża

Podczas analizowania tego, ile zarabia Anna Lewandowska, istotna jest także kwestia dochodów osiąganych przez jej męża. A te są olbrzymie — według informacji, które krążą w sieci, Robert Lewandowski mógł zarobić w pierwszej połowie 2022 roku około 20 milionów euro w ramach działalności sportowej.

Zgodnie z doniesieniami magazynu Wprost wspólny majątek Lewandowskich wyniósł w 2018 roku około 450 milionów złotych. Taki stan rzeczy oznacza, że Anna — wraz ze swoim mężem — należą do ścisłej czołówki najbogatszych Polaków. Tymczasem zarówno działalność biznesowa Lewandowskiej, jak i kariera sportowa jej męża, coraz bardziej się rozwijają…

Dodaj komentarz