Ile zarabia Julia Wieniawa? Prześwietlamy zarobki młodej gwiazdy ekranu

Zarobki osobowości medialnych często pochodzą z wielu źródeł. Także na to, ile zarabia Julia Wieniawa, składa się kilka przedsięwzięć firmowanych przez gwiazdę. Próbujemy wyjaśnić, na czym zarabia młoda aktorka i na jakie roczne pobory może liczyć. 

Osoby znane z pierwszych stron gazet i plotkarskich portali rozpalają wyobraźnię ludzi prowadzących zwyczajne życie. Za rozpoznawalnością i sławą z reguły podążają też duże pieniądze. W tekście postaramy się oszacować dochody jednej z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sprawdzamy, na czym i ile zarabia Julia Wieniawa.

Kim jest Julia Wieniawa?

Zanim opowiemy o tym, ile zarabia Julia Wieniawa, warto przedstawić sylwetkę tej osobowości. Urodziła się w 1998 roku w Warszawie i już od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie aktorstwem. Największą popularność zdobyła dzięki występom w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w postać Pauli. Następnie grała w filmach pełnometrażowych, takich jak: „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Stale gra epizody w serialach i filmach, a także pojawia się w wielu reklamach. 

Ile zarabia Julia Wieniawa – zaglądamy do portfela gwiazdy

Według portali plotkarskich istnieją dwa najważniejsze źródła dochodu aktorki. Pierwszym z nich jest właśnie gra w filmach. Ile zarabia Julia Wieniawa na aktorstwie? Za jeden dzień zdjęciowy w ostatnich produkcjach z jej udziałem pobierała 5 tysięcy złotych. 

Drugie źródło jej dochodu to posty sponsorowane na Instagramie. Aktorka uznawana jest za bardzo wartościową gwiazdę, co potwierdza ponad 2 miliony osób obserwujących jej konto. Ile zarabia Julia Wieniawa na Instagramie? Jeden post sponsorowany to dochód w granicach od 10 do nawet 30 tysięcy złotych. Według specjalistów od SM, z tej działalności co miesiąc na konto celebrytki wpływa nawet 100 tysięcy złotych. 

Działalność i zarobki gwiazd wzbudzają podziw, a także zazdrość. Należy jednak pamiętać, że to życie pełne wyrzeczeń i ogromu pracy, a także obarczone ryzykiem utraty popularności.

Fot. główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0

Dodaj komentarz