Ile zarabia konsultantka Avonu? Podpowiadamy!

Trudno jasno określić, ile zarabia konsultantka Avonu. Wszystko tutaj zależy od wysokości sprzedaży, zaangażowania w pracę oraz wielkości zespołu. Nie ulega jednak wątpliwościom, że pracownicy Avonu oprócz pensji mogą liczyć na liczne benefity.

Współpraca z Avonem opiera się na kupowaniu kosmetyków w celu ich dalszej odsprzedaży. Konto w klubie Avon może założyć praktycznie każdy i wcale nie musi ono służyć do celów biznesowych. Konsultantki mogą kupować produkty również wyłącznie na własny użytek. Sprawdziliśmy, na czym dokładnie polega współpraca i ile zarabia konsultantka Avonu!

Na czym polega współpraca z Avonem?

Obecnie współpraca z Avonem polega na rejestracji w klubie Avon, w strefie dla konsultantek. Dzięki temu uzyskuje się dostęp do wysokiej jakości kosmetyków w specjalnych cenach. Kosmetyki można kupować na użytek własny lub w celu dalszej odsprzedaży. Jeśli zdecydujesz się na odsprzedaż, to pamiętaj, że kosmetyki i dodatki kupujesz taniej, aby później odsprzedać je po cenach katalogowych. Sprawia to, że kwestia ewentualnych zysków ze sprzedaży jest jasna i klarowna.

Ile zarabia konsultantka Avonu?

Możliwości zarobkowania w Avonie są nieograniczone – im większe zamówienie złożysz, tym większy rabat otrzymasz, a co za tym idzie – tym wyższy będzie twój zysk. Różnice pomiędzy ceną katalogową, a ceną dla klubowiczek wynoszą od 15% do 40% i są ściśle uzależnione od kwoty jednorazowego zamówienia:

  • aby uzyskać 15% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 0 złotych;
  • aby uzyskać 20% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 199,99 złotych;
  • aby uzyskać 25% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 299,99 złotych;
  • aby uzyskać 30% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 599,99 złotych;
  • aby uzyskać 35% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 1 099,99 złotych;
  • aby zarobić 40% zysku, wartość zamówienia musi przekroczyć 3 099,99 złotych.

Dodatkowo konsultantki mogą liczyć na dodatkowe rabaty, udział w specjalnych akcjach promocyjnych, nagrody i awanse. Najambitniejsze konsultantki mają możliwość budowania własnych zespołów sprzedażowych, które będą dla nich generowały dodatkowe zyski w postaci procentowego udziału w zyskach od sprzedaży.

Podsumowując, ciężko jednoznacznie określić, ile zarabia konsultantka Avonu. Wszystko zależy od zaangażowania w pracę.

Dodaj komentarz