Ile zarabia Lewandowski w FC Barcelonie? Poznaj pensję Roberta Lewandowskiego

To, ile zarabia Lewandowski, niewątpliwie wzbudza duże emocje i zainteresowanie zarówno wśród długoletnich fanów piłki nożnej, jak i osób, które na co dzień nie fascynują się sportem. Sprawdź, na jakie sumy może liczyć Robert Lewandowski w FC Barcelonie!

Nie ulega wątpliwości, że przychody wybitnych zawodników piłki nożnej potrafią być naprawdę spektakularne i imponujące. Ten temat budzi ogromne emocje. Trzeba pamiętać o tym, że sport wymaga ogromnego wysiłku, poświęcenia i wyczerpujących treningów. Wiele osób chciałoby w przyszłości dołączyć do jednej z elitarnych drużyn piłkarskich, choć wiadome jest, że na najwyższe kwoty może liczyć wyłącznie naprawdę wąskie grono zasłużonych zawodników. Z pewnością warto zdawać sobie z tego sprawę i wiedzieć o tym, że na pensje graczy w piłkę przekładają się zasługi i gole. Sprawdź, ile zarabia Lewandowski w 2022 roku!

Ile zarabia Lewandowski za granie w ekstraklasie?

Jak podają rozmaite źródła na podstawie raportu zamieszczonego przez „Bild”, kapitan reprezentacji Polski w swoim poprzednim klubie mógł liczyć na kwotę przewyższającą 20 mln euro za sezon. Mogą to być nawet 23 mln euro, co niewątpliwie przyprawia o zawrót głowy. „Bild” opublikował listę płac zawodników Bayernu Monachium, z której wynika, że Manuel Neuer grający w tym samym klubie inkasuje niemal 20 mln euro. Z kolei Ronaldo może zarabiać w lidze nawet 31 mln euro rocznie! Trzeba jednak pamiętać o tym, że majątek gromadzony przez zawodników często nie opiera się wyłącznie o aktywności sportowe.

ile zarabia lewandowski – piłkarz

Ile zarabia Robert Lewandowski w FC Barcelonie?

W swoim nowym klubie – Futbol Club Barcelona z Katalonii, Robert Lewandowski będzie zarabiał podobnie co w Bundeslidze, bo około 24 mln euro brutto rocznie, co przekłada się na miesięczny zarobek w wysokości 2 mln euro. To ponad 2,5 tysiąca euro na godzinę!

Mimo tych zawrotnych kwot, jego zarobki wciąż nie zbliżają się do tych, na jakie może liczyć jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy świata – Lionel Messi, który w PSG ma zagwarantowane przynajmniej 30 mln euro na sezon.

Dodatkowe zarobki Roberta Lewandowskiego za akcje promocyjne

Poza zarobkami Roberta „Lewego” Lewandowskiego w Barcelonie trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Polak uczestniczy w rozmaitych kampaniach promocyjnych, co jest bez wątpienia dodatkowym źródłem przychodu, i to niemałego. Wizerunek kapitana reprezentacji Polski jest bardzo cenny z punktu widzenia reklamodawców. Ile zarabia Robert Lewandowski na podstawie kontraktów reklamowych? Mogą to być sumy rzędu nawet dziesięciu milionów dolarów rocznie! Jak widać, akcje marketingowe są niewątpliwie dochodowymi przedsięwzięciami. W sferze generowania dodatkowych przychodów zawodnicy mają naprawdę duże możliwości.

Zarobki Lewandowskiego a bycie współwłaścicielem restauracji

Oprócz tego Robert Lewandowski zarabia również na innych aktywności. Wśród jego biznesowych przedsięwzięć można wymienić między innymi niedawne otwarcie restauracji, której jest współwłaścicielem. Aspekt ten bez wątpienia wpływa w pewnym stopniu na całokształt majątku napastnika, gdyż jest dosyć proste do przewidzenia, że wiele osób wybierze się do tego lokalu gastronomicznego nie tylko po to, aby coś zjeść, ale również z czystej sympatii do Lewandowskiego oraz podziwu dla swojego sportowego idola.

ile zarabia lewandowski – piłkarz

Roczna pensja polskiego piłkarza – ile zarabia się w tym zawodzie?

Wiele osób marzy o tym, aby grać profesjonalnie w piłkę. Niejednokrotnie ma na to wpływ właśnie wizja ogromnych przychodów zawodników. Należy jednak mieć na uwadze, że nie każdy będzie w stanie tyle zainkasować za granie w piłkę nożną. Jedynie wąska grupa graczy z zasługami na swoim koncie i dużymi osiągnięciami może liczyć na duże sumy. Gra w niewielkich drużynach na stosunkowo niskich szczeblach hierarchii nie pozwoli zgarnąć kilkunastu milionów euro rocznie. Wszystko zależy tu od okoliczności i zespołu, a także szans na podwyżkę. Bycie w gronie najlepiej zarabiających zawodników to przywilej.

ile zarabia lewandowski – piłkarz

Jeśli chcesz zostać zawodnikiem piłki nożnej, jest to niewątpliwie ambitny plan, choć może być on trudny do realizacji. Na grze w drużynie sportowej można nieźle zarobić, ale na kwoty przyprawiające o zawrót głowy mogą liczyć tylko niektórzy. Z pewnością trzeba zdawać sobie z tego sprawę i pamiętać, że droga do sukcesu wymaga determinacji oraz olbrzymiego wysiłku. Jeżeli więc marzysz o takiej właśnie ścieżce kariery, postaw na intensywne treningi, bądź zawzięty i dbaj o swoją motywację do działania. Bez niej może być naprawdę trudno osiągnąć sukces w tej branży.

Dodaj komentarz