Ile zarabia męska prostytutka? Sprawdź, czy taki zawód jest opłacalny!

Ile zarabia męska prostytutka? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Prostytucja to czynność, która wiążę się z wieloma kontrowersjami. Czy rzeczywiście jest to tak opłacalne zajęcie?

Jeśli chodzi o odpowiedź, ile zarabia męska prostytutka, nie jest ona jednoznaczna. Na podstawie ogłoszeń można jednak opracować pewne miarodajne dane. Powszechnie sądzi się, że tylko kobiety świadczą odpłatne usługi seksualne. Jednak jest to coraz popularniejsze zajęcie także wśród panów. Okazuje się, że na takie usługi jest coraz większy popyt. 

Ile zarabia męska prostytutka? 

Świadczenie usług seksualnych nie jest tylko domeną kobiet. Coraz więcej panów trudni się tym najstarszym zawodem świata. Zatem ile zarabia męska prostytutka? Ogólnopolska mediana godzinowego wynagrodzenia za świadczenie usług seksualnych to 150 zł. Za noc ta stawka to 1000 zł.

Jeśli chodzi o rozliczenie za godzinę, spotyka się także oferty za 100 zł, jak i za 250 zł. Dodatkowo usługobiorca płaci za kolację, drinki i hotel. Często spotykane są także napiwki, które zależą od stopnia zadowolenia z usługi. 

Gdzie można najwięcej zarobić jako męska prostytutka? 

Możliwości pracy jako męska prostytutka jest kilka. Poza świadczeniem usług seksualnych we własnym mieszkaniu, hotelu lub innej wybranej lokalizacji możliwa jest także praca w charakterze tancerza w męskim klubie ze striptizem. Dodatkowo wielu panów pojawia się jako główna atrakcja na wieczorach panieńskich. 

Ile zarabia męska prostytutka – sponsoring

Najbardziej opłacalny jest jednak sponsoring. Jest to stała relacja, której podstawą jest wymiana wzajemnych korzyści. Poza czynnościami seksualnymi, w ramach sponsoringu można spędzać także czas na takich aktywnościach jak kolacje, wspólne wyjścia do kina lub teatru, a także na imprezy.

W zamian za towarzystwo, poza uzgodnioną kwotą pieniężną, w grę wchodzą także napiwki i prezenty. Ile zarabia męska prostytutka w ramach sponsoringu? Stawki zaczynają się od około 3000 zł netto za miesiąc współpracy. 

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabia męska prostytutka, z pewnością jest to bardzo opłacalny zawód. Trzeba jednak pamiętać, że wiąże się z pewnymi kontrowersjami oraz ryzykiem zawodowym. 

Dodaj komentarz