Ile zarabia prezenter TVN – stawki w największej prywatnej telewizji w Polsce

Prezenterzy stacji telewizyjnych należą do najbardziej lubianych celebrytów. Ich praca tylko pozornie wygląda na lekką i bezstresową, jednak z pewnością jest dobrze wynagradzana. Ile zarabia prezenter TVN prowadzący wiadomości i programy rozrywkowe? 

Programy emitowane przez stację TVN należą do najchętniej oglądanych w naszym kraju. Również osoby pracujące w stacji jako prezenterzy cieszą się sympatią i popularnością. W parze z rozpoznawalnością podążają też znaczne pobory. Prześwietlamy zarobki prezenterów największego prywatnego nadawcy w naszym kraju.

Ile zarabia prezenter TVN – stawki dla szeregowych prezentów 

Początki pracy w telewizji to dla każdego trudny okres. Nie dość, że trzeba mierzyć się ze stresem, ogromną konkurencją i jeszcze większymi wymaganiami, to na dodatek nie można mówić o bardzo wysokich zarobkach. Ile zarabia prezenter TVN na początku kariery w zawodzie? Prezenterzy pogody, wiadomości sportowych i programów w tematycznych kanałach mogą liczyć na pensję na poziomie od 3 do 5 tysięcy złotych miesięcznie. 

Ile zarabiają największe gwiazdy telewizji?

Najważniejszym wyznacznikiem zarobków w branży telewizyjnej i wielu innych dziedzinach show-biznesu, jest popularność. Bardziej rozpoznawalny dziennikarz i osobowość telewizyjna są w stanie przyciągnąć przed ekran więcej widzów, a to przekłada się na pensję. Ile zarabia prezenter TVN ze szczytu list popularności? 

Kontrakty największych gwiazd obarczone są klauzulą tajności, jednak nieco informacji zdradzają sami dziennikarze. Prowadzący główne wydanie Faktów Piotr Kraśko może liczyć na pensję w wysokości 70 tysięcy złotych miesięcznie. Podobne przychody uzyskuje także Monika Olejnik i część prezenterów z programu porannego DD TVN. Prezenterzy Hubert Urbański i Kuba Wojewódzki zarabiają za każdy odcinek swojego programu, jednak ich miesięczne pensje także są na podobnym poziomie. 

Informacja o tym, ile zarabia prezenter TVN, może rozpalać wyobraźnię. Zanim wybierzesz karierę w telewizji, musisz pamiętać, że to niełatwy kawałek chleba i tylko nieliczni mogą liczyć na takie wynagrodzenia.

Dodaj komentarz