Ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie? Czy warto pracować w tej roli?

Myślisz o pracy w rejestracji i zastanawiasz się, czy duża firma medyczna o ogólnopolskim zasięgu będzie dobrym wyborem? Sprawdź już teraz, ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie!

Luxmed to jedna z największych prywatnych ogólnopolskich placówek medycznych. Czy w parze z popularnością idą wysokie zarobki personelu? Ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie i na jakie dodatkowe benefity może liczyć na tym stanowisku?

Ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie – czy firma podaje wysokość wynagrodzeń?

To, ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie, jest bardzo trudne do ustalenia. Firma nie stosuje praktyk w postaci podawania wysokości zarobków w ofertach pracy. Tego, jakie wynagrodzenie możesz otrzymać, dowiesz się dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej. Można natomiast określić, jakie są średnie zarobki w tej branży – wynagrodzenia w Luxmedzie nie powinny znacząco od tego odbiegać.

W 2022 roku mediana zarobków w zawodzie rejestratorki medycznej wynosi około 3400 zł brutto. 25% badanych osób zarabia poniżej 3040 zł (to mniej niż minimalne wynagrodzenie na umowie o pracę), z kolei 25% zarabia więcej niż 3900 zł brutto.

Na co oprócz pensji może liczyć jako rejestratorka medyczna w Luxmedzie?

W skład tego, ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie, nie wchodzi wyłącznie pensja. Osoby pracujące w tej firmie mogą liczyć również na szereg benefitów. Nie powinno nikogo dziwić, że znajduje się wśród nich dostęp do prywatnej opieki medycznej. Rejestratorki medyczne mogą także uczestniczyć w bezpłatnych kursach angielskiego i licznych szkoleniach wewnętrznych.

To, ile zarabia rejestratorka medyczna w Luxmedzie, zależy m.in. od doświadczenia i umiejętności osoby pracującej na tym stanowisku. Warto pamiętać o tym, że rejestratorka to nie tylko ktoś, kto odbiera telefony i zapisuje pacjentów na zabiegi. Praca w rejestracji wymaga także znajomości przepisów, dokumentacji medycznej, a także posiadania wysokich kompetencji interpersonalnych.

Dodaj komentarz