Ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore?

Wiele osób zastanawia się, jakie są dochody uczestników popularnych programów typu reality show. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy wiadomo, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore, przeczytaj przygotowany przez nas tekst. Miłej lektury!

Warsaw Shore to popularne w Polsce reality show. Jego idea jest w gruncie rzeczy dość prosta: pokazać, jak bardzo rozrywkowe życie mogą prowadzić nastolatkowie. Część widzów zastanawia się nie tylko nad tym, jakie będą dalsze perypetie bohaterów, ale także nad tym, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore.

Czy da się jednoznacznie stwierdzić, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore?

Niestety, udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie jest możliwe. Taki stan rzeczy wynika stąd, że osoby uczestniczące w tym programie starają się we własnym zakresie budować pozycję w świecie celebrytów. Ponadto nie ma obowiązku publikowania dochodów z tytułu uczestnictwa w programach reality show.

Jeśli doniesienia medialne są prawdziwe (Super Express, Plotek.pl, Kozaczek.pl), uczestnicy tworzący słynną Ekipę z Warszawy nie otrzymywali zbyt dużego wsparcia finansowego podczas kręcenia odcinków reality show. Zgodnie z doniesieniami było to zaledwie… kilkaset złotych tygodniowo. Jednak odpowiedź na pytanie, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore, nie kończy się na tej informacji.

Ile mogą zarabiać uczestnicy Warsaw Shore poza programem?

Niska gaża za odcinki nie oznacza jeszcze, że dochody przekazane podczas nagrywania programu to jedyne wynagrodzenie wypłacone uczestnikom. Niestety, nie zostały opublikowane oficjalne informacje odnośnie tego, ile zarobili uczestnicy Warsaw Shore. Ponieważ sam program okazał się raczej udanym projektem, możemy jedynie spekulować, że jego bohaterowie osiągnęli atrakcyjne dochody z tytułu uczestnictwa.

Ponadto trzeba pamiętać, że uczestnicy programu starają się wykorzystać potencjał, jaki dało im uczestnictwo w popularnym reality show. Przykładowo, niektórzy uczestnicy Ekipy z Warszawy osiągają dochody z tytułu… uczestnictwa w imprezach. Szacuje się, że jednorazowe wpływy wynoszą wówczas od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Dodaj komentarz