Hejka tu Lenka – ile zarabia dziewczynka na YouTube?

Lenka to jedna z najmłodszych twórczyń polskiego YouTube’a. Sławę w sieci przyniosły jej filmy recenzujące popularne zabawki oraz bajki dla dzieci. Poznałeś już „Hejka tu Lenka”? Ile zarabia Lenka Pachuc?

Lena Pachuc jest twórczynią polskiego kanału na Youtube „Hejka tu Lenka”. Ile zarabia młoda artystka, która recenzuje i testuje popularne zabawki oraz tworzy filmiki w formie bajek dla dzieci. Dziewczynka uwielbia dobrą zabawę i właśnie taką pokazuje swoim widzom. Zastanawiałeś się, czy na YouTube można dobrze zarobić? Sprawdź!

Kim właściwie jest „Hejka tu Lenka”?

„Hejka tu Lenka” to kanał na YouTube należący do jednej z najmłodszych polskich twórczyń, Lenki Pachuc. Dziewczynka od 2016 roku tworzy własny kanał dla dzieci, na którym testuje i recenzuje popularne modele zabawek oraz tworzy filmiki w stylu bajek. Na kanale dziewczynki znalazło się już 836 filmików, które ogląda regularnie wiele osób. Konto zgromadziło aż 1 310 000 subskrybentów. Kanał dziewczynki jest doskonałym miejscem dla producentów produktów, których odbiorcami docelowymi są najmłodsi. To właśnie oni zapewniają Lence ponadprzeciętne zarobki.

,,Hejka tu Lenka” – ile zarabia?

Pierwszy film na kanale „Hejka tu Lenka” pojawił się dokładnie 3 grudnia 2016 roku. Od tego czasu Lenka wraz z rodzicami opublikowała 836 filmów, które obejrzano ponad 990 milionów razy. Kanał ma ponad 1,3 miliona subskrybentów, wśród których większość stanowią kobiety. Wszystko to sprawiło, że na dzień dzisiejszy kanał Lenki wyceniany jest na niebagatelną kwotę 1,08 milionów euro. Szacuje się, że miesięczne zarobki kanału oscylują w wokół 9 tysięcy euro miesięcznie.

Zastanawiałeś się, czy na YouTube da się dobrze zarobić? Doskonałym przykładem jest kanał „Hejka tu Lenka”. Ile zarabia ta mała dziewczynka? Jej kanał przynosi miesięczny dochód oscylujący wokół 9 tysięcy euro, co sprawia, że ta młoda dama już za dziecięcych lat podarowała sobie świetny start w dorosłe życie.

Dodaj komentarz