Ile zarabia 6ix9ine? Informacje o zarobkach kontrowersyjnego rapera

Ile zarabia 6ix9ine? Ten popularny amerykański muzyk to autor popularnych utworów, ale też człowiek, którego działalność łączy się z wieloma kontrowersjami. Jak przedstawiają się jego zarobki? Oto odpowiedź!

Ile zarabia 6ix9ine – podstawowe informacje

6ix9ine to amerykański raper, który jest znany także pod pseudonimami Tekashi69 i Tekashi. Jego twórczość to kontrowersyjne teksty i agresywny styl. To zapewniło mu sukces, w tym także finansowy. W naturalny sposób rozpoznawalność i popularność przełożyły się na zarobki. Ile zarabia 6ix9ine? Oto wszystkie najważniejsze informacje na temat przychodów tego twórcy.

Ile zarabia 6ix9ine – początek sławy

Prawdziwe nazwisko rapera to Daniel Hernandez. Sławę zyskał w 2017 roku. Wtedy to rozpoczął swoją działalność w Social Media, między innymi publikując wiele postów w serwisach takich jak Instagram czy Twitter. Raper szokował ekstrawaganckim wyglądem w tym włosami pomalowanymi w kolory tęczy.

W październiku 2017 roku opublikował w serwisie YouTube swój pierwszy utwór. Nagranie pod tytułem „GUMMO” dotarło do 12 miejsca na amerykańskiej liście przebojów „Billboard Hot 100”. Kolejne single także osiągnęły znakomite wyniki, co pociągnęło za sobą sukces finansowy.

Ile zarabia 6ix9ine – miliony dolarów zysku

Liczby związane z działalnością rapera robią wrażenie. Ile zarabia 6ix9ine na aktywności w branży muzycznej? W tym przypadku rzecz jasna trudno mówić o typowej pensji. Nie wszystkie zarobki rapera są też jawne. Wiadomo jednak, że w październiku 2019 roku podpisał kontrakt na bagatela 10 milionów dolarów z jedną z wytwórni. Umowa dotyczyła dwóch albumów.

Ile zarabia 6ix9ine – problemy z prawem

Raper nie stroni od kontrowersji, a także zatargów z prawem. W 2015 roku został oskarżony o kontakt seksualny z osobą nieletnią. W 2018 roku został z kolei oskarżony o szereg przestępstw, w tym wymuszanie haraczy czy handel narkotykami. W tym samym roku został także porwany i pobity przez nieznanych sprawców. Zrabowali oni biżuterię wartą ok. 750 tys. dolarów. Ten fakt również może dać pewne wyobrażenie o zarobkach tego rapera.

Dodaj komentarz