Ile zarabia Anna Mucha? Wgląd w finanse polskiej aktorki

Źródło dochoduZarobki w 2022
Dzień zdjęciowy w „M jak miłość”Rzekomo 8 tys. zł
Miesięczny dochód z „M jak miłość”Rzekomo do 120 tys. zł

Ile Anna Mucha zarabia na planie „M jak miłość”?

Anna Mucha, której rola w „M jak miłość” ostatnio wzrosła, zarabia podobno imponujące sumy. Według Super Expressu za jeden dzień zdjęciowy w 2022 roku aktorka inkasowała aż 8 tysięcy złotych. Uwzględniając, że pracowała na planie średnio przez pół miesiąca, jej miesięczne zarobki z samego serialu miały osiągać nawet 120 tysięcy złotych.

Sama aktorka zakpiła jednak z tych doniesień. Udostępniając news, napisała: „Ej, Superak! Kto wam te niusy pisze? Proktolog czy jasnowidz Jackowski? W euro! W euro! ‍♀️”. Ile więc prawdy w medialnych doniesieniach? Nie wiadomo, ale Anna Mucha z pewnością ma dystans do siebie i poczucie humoru!

Inne źródła dochodu Anny Muchy

Choć serial „M jak miłość” jest głównym źródłem przychodu Anny Muchy, nie jest jedynym. Gwiazda, dzięki swojej popularności i talentowi, może korzystać z innych, nieujawnionych źródeł dochodu, co sprawia, że jej finanse są jeszcze bardziej imponujące. Poza aktorstwem Anna może również zarabiać na kampaniach reklamowych, występach w programach telewizyjnych czy współpracy z markami w mediach społecznościowych

Kim jest Anna Mucha?

Anna Mucha to nie tylko aktorka znana z roli w „M jak miłość”. Jej kariera w show-biznesie rozpoczęła się już w dzieciństwie, co sprawiło, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na polskim rynku filmowym i telewizyjnym. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji w branży, Anna Mucha ma wiele możliwości zwiększenia swoich dochodów poza tradycyjnym aktorstwem.

Warto pamiętać

Anna Mucha jest jednym z najjaśniejszych talentów w polskiej telewizji. Jej zarobki z udziału w serialu „M jak miłość” są imponujące, a potencjalne dodatkowe źródła dochodu mogą jeszcze bardziej zwiększyć jej finansowe sukcesy. Gwiazda nie zdradza jednak swoich zarobków, więc wszystko pozostaje w sferze plotek i domysłów.

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0

Dodaj komentarz