Chcesz wiedzieć, ile zarabia Friz? Sprawdź zarobki Ekipy Friza, czyli Karola Wiśniewskiego, z działalności na YouTube!

Przychody youtuberów to temat, który od dawna wzbudza sporo emocji. Są one owiane tajemnicą, ponieważ sami zainteresowani nieszczególnie chcą je ujawniać, a kontrakty reklamowe bardzo często zawierają klauzule poufności. Dowiedz się, ile zarabia Friz!

Friz, Wersow oraz inne osoby zajmujące się produkcją treści wideo są w dzisiejszych czasach idolami nastolatków, a nierzadko oglądają ich też dorośli, dla których to lekka i niezobowiązująca rozrywka. O zarobkach influencerów krążą już legendy, jednak potwierdzonych informacji niestety brakuje. To dlatego odbiorcy z entuzjazmem przyjmują wszelkie doniesienia w tym obszarze. Sylwester Wardęga wyliczył szacunkowe kwoty, na jakie może liczyć Weronika Sowa, ukochana Friza, która posługuje się w sieci pseudonimem Wersow, a także sam Karol Wiśniewski. Sprawdź, ile zarabia Friz!

Ile zarabia Friz na swoim kanale?

Według danych, które podaje Wardęga, Karol Friz Wiśniewski może generować na swoim kanale około 100–120 tysięcy złotych miesięcznie przy wyświetleniach na poziomie około trzynastu milionów. Chodzi tu o przychody pochodzące z reklam pokazywanych na platformie YouTube w czasie trwania materiałów. Całościowe dochody Friza bez wątpienia mogą być znacznie wyższe, gdyż w sieci zarabiać można również na współpracach z markami. Sam Friz stara się dbać o swój wizerunek, dlatego zainteresowanie reklamodawców zaangażowaniem go do promocji produktów i usług może być spore.

Ile zarabia dziewczyna Friza?

To, ile zarabia Wersow, nie jest dokładnie wiadome, jednak według przypuszczeń Wardęgi może być to całościowo od 300 tysięcy do nawet pół miliona złotych miesięcznie. W kwocie tej zawarte są zarówno kwoty pochodzące z wyświetleń filmów, jak i współprace z markami. Nie należy zapominać również o tym, że dziewczyna Friza prowadzi swój sklep internetowy, w którym chętnie kupują zarówno jej fani, jak i wielbiciele całej Ekipy.

Jakie są dodatkowe źródła dochodów Ekipy?

Nie można zapominać o tym, że Ekipa działa bardzo prężnie i nieustannie się rozwija, co oznacza coraz to nowsze przedsięwzięcia. Są oni obecni w sklepach internetowych, na giełdzie, a osoby zainteresowane ich twórczością mogą kupować lody, napoje, a także donuty z logiem Ekipy. Ponadto niedawno youtuberzy nagrali płytę i zorganizowali widowiskowy koncert z tej okazji. To, ile zarabia Friz, a także poszczególni członkowie stworzonej przez niego grupy, jest więc trudne do oszacowania, ponieważ wpływ ma na to wiele czynników.

Na jakie sumy mogą liczyć w Polsce influencerzy?

Działalność w mediach społecznościowych jest marzeniem wielu osób. Wiele osób – gdy dowiadują się o tym, ile zarabia Friz – upatruje w tym sposobu na szybkie i łatwe zdobycie majątku. Prawda jest jednak zupełnie inna. Ze względu na dużą konkurencję na rynku zdobycie szerokiego grona widzów wcale nie jest łatwym zadaniem. Poza tym niezbędne są kreatywność i motywacja. Początkujące kanały często nic nie zarabiają, a dopiero z czasem udaje im się powoli wypracowywać dochody. Nielicznym udaje się osiągnąć sukces i prężnie działać w sieci, ale wielu musi zrezygnować z tego zajęcia.

Jeśli chcesz działać w sieci, ważny jest dobry pomysł na siebie. Trudno jest zainteresować sobą ludzi, ponieważ mają oni do wyboru naprawdę szerokie spektrum rozmaitych treści. Dodatkowo nie zapominaj o tym, że praca ta nie jest wcale tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Wymyślanie pomysłów na filmy, nagrywanie, a także montaż – to zadania wymagające i wiedzy, i cierpliwości. Także na efekty ciężkiej pracy trzeba poczekać i należy być na to przygotowanym.

Dodaj komentarz