Ile zarabia Billie Eilish? Sprawdź zarobki piosenkarki!

Ile zarabia Billie Eilish? To pytanie, które interesuje wielu fanów słynnej piosenkarki. Dowiedz się, jak przedstawiają się zarobki młodej gwiazdy amerykańskiej sceny alternatywnej!

Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej popularnych światowych gwiazd muzyki. Jej dwa nagrane dotąd albumy sprzedały się w milionach egzemplarzy. Nie może tym samym dziwić, że młoda piosenkarka nie może narzekać na biedę. Jednak ile zarabia Billie Eilish z różnych źródeł, z których czerpie korzyści? Dowiedz się!

Ile zarabia Billie Eilish – podstawowe informacje

Mówiąc o zarobkach tej gwiazdy muzyki, rzecz jasna nie mówimy o tradycyjnej pensji i miesięcznych zarobkach. Przedstawić możemy za to przychody, jakie przyniosły jej nagrania, czy kwoty wynikające z występów scenicznych. Ostatecznie możemy pokusić się o pokazanie łącznych zarobków gwiazdy i jej majątku. Jak to się przedstawia? Spójrzmy!

Ile zarabia Billie Eilish – sukcesy artystyczne i finansowe

Chociaż Billie Eilish ma niewiele ponad dwadzieścia lat, już osiągnęła oszałamiające sukcesy. Dzięki temu w 2020 roku trafiła na listę stu najlepiej zarabiających celebrytów czasopisma „Forbes”. Gwiazda nie tylko nagrała niezwykle popularne albumy. Otrzymała także Oscara za piosenkę nagraną do filmu „No Time to Die” – odsłonę przygód Jamesa Bonda. To wszystko przekłada się na rozpoznawalność i wymierne zyski. Te zaś płyną z wielu źródeł, w tym z social mediów.

Ile zarabia Billie Eilish – zarobki na Youtube

Billie Eilish od początku swojej działalności jest aktywna na Youtube. Liczba subskrybentów jej kanału sięga w tej chwili 50 milionów osób. Jej materiały wideo, w tym oczywiście teledyski, obejrzano niespełna 12 miliardów razy. Takie liczby sprawiają, że kanał, który funkcjonuje od 2013 roku, może obecnie liczyć na około pół miliona dolarów przychodu co kwartał.

Ile zarabia Billie Eilish – dziesiątki milionów rocznie

Odpowiedź na pytanie o to ile zarabia Billie Eilish łącznie, jest oszałamiająca. To dziesiątki milionów dolarów. Łączne przychody osiągnięte dotąd przez artystkę są szacowane na ponad 140 milionów dolarów. Przy czym 24 miliony to zyski pochodzące ze Spotify, kolejne 30 milionów to Music Royalty, 9 milionów to zaś zyski z Apple Music. Mówiąc o majątku Eilish, należy też wziąć pod uwagę posiadane przez nią aktywa i inwestycje. Te mają zaś wartość około 85 milionów dolarów.

Źródło zdjęcia: Autor: Raph_PH via wikipedia CC BY 2.0

Dodaj komentarz