Ile zarabia Cleo? Stawki za koncerty jednej z najczęściej występujących gwiazd!

Śpiewa, występuje w reklamach, a nawet pracuje jako dyrektorka artystyczna – piosenkarka Cleo wie, jak zarabiać w show biznesie! Dowiedz się, ile zarabia Cleo i jakie są najważniejsze źródła jej dochodów!

W sieci pojawiły się ostatnio informacje, według których znana piosenkarka Cleo zarabia ponad 30 tysięcy złotych za każdy koncert. Czy rzeczywiście tak jest? Ile zarabia Cleo na koncertach i innych działaniach artystycznych? Aby to sprawdzić, czytaj nasz tekst!

30 tysięcy złotych za koncert Cleo – czy to prawda?

Zarobki artystów są zazwyczaj trzymane w tajemnicy. Ostatnio jednak jedna z agencji artystycznych zdecydowała się opublikować orientacyjny cennik występów swoich gwiazd. Jest wśród nich Cleo. Za koncert artystki trzeba zapłacić około 33 tysięcy złotych. Agencja zaznacza jednak, że nie jest to oferta handlowa, ale szacowana stawka, bez kosztów noclegów czy wynajmu sprzętu nagłaśniającego.

33 tysiące złotych za koncert nie trafia jednak wyłącznie do Cleo. Na występach zarabia cały zespół, jest to więc kwota do podziału. Szokujące informacje o tym, ile zarabia Cleo (według niektórych to nawet 530 zł za minutę!), są zatem mocno przesadzone.

Ile zarabia Cleo na innych przedsięwzięciach?

Źródłem dochodów Cleo nie są wyłącznie koncerty. Podobnie jak inne popularne gwiazdy, piosenkarka czerpie zyski także z tantiem – są one wypłacane jej za emitowanie jej utworów w radiu i telewizji.

Cleo jest doskonale znana z reklam Media Expert. Nie wszyscy jednak wiedzą, że artystka nie tylko wystąpiła w materiałach reklamowych, ale także związała się z siecią na dłużej. W 2020 roku została jej dyrektorką artystyczną. To, ile zarabia Cleo na tym stanowisku, jest utrzymywane w tajemnicy. Można jednak przypuszczać, że to poważne, stałe źródło comiesięcznych dochodów.

Czy to, ile zarabia piosenkarka, jest dużym zaskoczeniem dla jej fanów? Za koncertami i innymi działaniami artystki stoi tak naprawdę ciężka praca i sztab ludzi. Gdy spojrzeć na to w ten sposób, kwota 30 tysięcy złotych za koncert może okazać się niewygórowana.

Źródło zdjęcia: Bazie via wikipedia CC BY-SA 4.0

Dodaj komentarz