Kim jest i ile zarabia Murcix? Zaglądamy do portfela Youtuberki 

Murciks to jedna z najbardziej wpływowych youtuberek w naszym kraju. Ogromną popularnością cieszy się też jej profil na Instagramie. W jaki sposób aktywność w sieci przekłada się na przychody i ile zarabia Murcix?

Aktywność w sieci często przekłada się na konkretne przychody finansowe. Jedna z osób, które w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność na serwisach internetowych, jest Murcix. Młoda gwiazda nie lubi dzielić się informacjami o swoich zarobkach, jednak w sieci można znaleźć szacunkowe dane o tym, ile zarabia Murcix. Sprawdźmy je.

Kim jest Murcix?

Wiele osób próbuje się dowiedzieć, ile zarabia Murcix, oglądając filmiki wrzucane przez nią na serwis YouTube. Jednak nie każdy zna tę postać i charakter prowadzonej przez nią działalności. Murcix to pseudonim, który przyjęła Marta Błoch, znana youtuberka. W 2019 roku dołączyła do Ekipy Friza, czyli grupy złożonej z youtuberów i influencerów. Obecnie jej profil na YouTube obserwuje 1,2 miliona osób, a na Instagramie prawie 1,7 miliona. Influencerka w swoich publikacjach porusza przede wszystkim tematykę beauty i lifestyle.

Na czym i ile zarabia Murcix?

Ogromna ilość oglądających i followersów na serwisach internetowych to główny kapitał młodej gwiazdy. Wyświetlenia filmików, zdjęć i reklam stanowią jej główne źródło dochodu. Dodatkowo Marta otrzymuje część zysków pochodzących z gadżetów sprzedawanych z logo Ekipa. 

Ile zarabia Murcix? Niektórzy znawcy branży próbowali oszacować dochody influencerki na podstawie ilości wyświetleń jej filmów, a także porównując do osób cieszących się podobną popularnością. Rezultaty tych szacunków mogą zaskoczyć nawet najbardziej sceptyczne osoby. Według specjalistów Murcix może zarabiać miesięcznie od 25 do nawet 45 tysięcy złotych

Nie wiadomo, ile zarabia Murcix w rzeczywistości? Sama gwiazda prezentowała kiedyś swoje wyniki finansowe i kwoty w nich zawarte były o połowę niższe niż szacunki ekspertów. Różnica może jednak wynikać z umów pomiędzy członkami ekipy i tego, że to jej założyciel czerpie zyski także z działalności pozostałych influencerów.

Dodaj komentarz