Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Czy znana reporterka znalazła się na liście najlepiej zarabiających dziennikarzy?

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z najbardziej znanych gwiazd stacji TVP. Popularność przyniósł jej program „Sprawa dla Reportera”. Dowiedz się, ile zarabia Elżbieta Jaworowicz i czy jej reportaże przynoszą duże zyski dla telewizji!

Czołowa dziennikarka TVP jest znana ze swojej działalności telewizyjnej. Jednak w sieci nie znajduje się zbyt wiele informacji o jej życiu prywatnym. Gwiazda skutecznie strzeże swojej przestrzeni życiowej i prywatności. Jakiś czas temu Dziennik Gazeta Prawna utworzył listę najlepiej zarabiających dziennikarzy w Polsce. Okazuje się, że reporterzy mogą liczyć na naprawdę imponujące wynagrodzenie. Czy gwiazda TVP znalazła się w tym zestawieniu? Sprawdź, ile zarabia Elżbieta Jaworowicz oraz poznaj nazwisko najlepiej zarabiającego dziennikarza w Polsce!

Czy „Sprawa dla Reportera” przynosi zyski dla stacji TVP?

Popularny program emitowany jest już od 1984 roku! Od samego początku prowadzącą jest dziennikarka Elżbieta Jaworowicz. Jak można się domyślić, „Sprawa dla reportera” nie tylko ma bogatą historię, ale również niezmiennie wysoką oglądalność. Reportaże oglądane są przez prawie 4 miliony widzów. A to oznacza dla stacji TVP jedno – wysokie zarobki! Zysk stacji to ponad 12 milionów złotych.

Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz?

Wielkie zyski dla stacji z pewnością znajdują odzwierciedlenie w wysokości zarobków dziennikarki. To, ile zarabia Elżbieta Jaworowicz, niestety jest pilnie strzeżoną tajemnicą i dokładna kwota najpewniej nigdy nie ujrzy światła dziennego. Wiemy jednak, że znana reporterka zajęła trzecie miejsce na liście najlepiej zarabiających dziennikarzy w Polsce utworzonej przez Dziennik Gazeta Prawna.

Kto zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających dziennikarzy w Polsce?

Na podium trafiła nie tylko Elżbieta Jaworowicz, ale również Grzegorz Miecugow oraz Beata Tadla. Zarówno to, ile zarabia Elżbieta Jaworowicz, jak i zarobki innych reporterów nie zostały podane do publicznej wiadomości. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajęła prowadząca program „Wiadomości” w TVP oraz serwisy informacyjne w TVN24 Beata Tadla.

Znana dziennikarka pracuje w zawodzie już od ponad trzydziestu lat! Niemal od początku kariery prowadzi popularny program „Sprawa dla reportera”. Długi staż pracy i wysoka oglądalność pozwoliły jej uzyskać imponujące zarobki.

Dodaj komentarz