Ile zarabia Charli D’Amelio? TikTok przynosi miliony dolarów najpopularniejszej twórczyni

Zastanawiasz się, ile zarabia Charli D’Amelio? To jedna z najpopularniejszych TikTokerek na świecie. Jedno nagranie tej gwiazdy jest warte nawet 100 000 dolarów! Sprawdź, jakie są zarobki Charli i Dixie D’Amelio.

TikTok to aplikacja mobilna na smartfony, która szybko zyskała ogromną popularność. To serwis, gdzie w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze. Jeśli nagrasz filmik sponsorowany, a twój kanał jest popularny, to masz szansę zgarnąć sporą sumkę. Najpopularniejsi TikTokerzy zarabiają kilka milionów dolarów rocznie! Pewną alternatywą dla tego serwisu jest Instagram, jednakże wielu influencerów łączy te dwie platformy społecznościowe. Liczba obserwujących oraz wyświetlenia konkretnego materiału wideo przekładają się bezpośrednio na zarobki gwiazd TikToka. Ile zarabia Charli D’Amelio?

Charli D’Amelio na TikTok

Charli D’Amelio obecnie ma ponad 100 milionów obserwujących w serwisie TikTok oraz około 9,6 mln subskrybentów na YouTube. To ogromne liczy, które przekładają się na zarobki Charli D’Amelio. Jej siostra Dixie również próbuje swoich sił w mediach społecznościowych, jednakże nie na tak dużą skalę. Zaledwie 17-letnia kobieta jest najczęściej obserwowaną osobą na TikTok oraz innych mediach społecznościowych. Miliony obserwujących na TikTok sprawiają, że jedno nagranie tej gwiazdy może być warte nawet kilkaset tysięcy dolarów. Charlie D’Amelio jest amerykańską influencerką oraz tancerką. Już od kilku lat prowadzi jedno z najlepiej zarabiających kont na TikToku, Instagramie, a nawet YouTube.

Ile zarabia Charli D’Amelio na TikToku?

Na tę chwilę Charli D’Amelio to najpopularniejsza osobowość mediów społecznościowych na świecie. Jej konto TikTok obserwuje około 139 mln użytkowników. Według najnowszych danych roczne zarobki tej gwiazdy sięgają nawet 4 mln dolarów. To ogromne kwoty, które są wręcz zadziwiające, jeśli wziąć pod uwagę wiek Charli. Młoda gwiazda ma zaledwie 17 lat i na swoim koncie bankowym pokaźną sumkę. Jej nagrania docierają do co najmniej kilkudziesięciu milionów osób na świecie, a więc wyceny pojedynczych spotów reklamowych na poziomie 400 tys. dolarów są całkowicie zrozumiałe.

Zarobki TikTokerów

Popularni TikTokerzy próbują doścignąć tę niepowtarzalną osobowość w mediach społecznościowych. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż posiadanie sporo ponad 100 milionów obserwujących na TiKToku wymaga czasu oraz poświęceń ze strony influencera.

Jeśli chodzi o zarobki Charli D’Amelio na YouTube, te sięgają kwot rzędu kilku tysięcy dolarów miesięcznie. Ile zarabia Charli D’Amelio na YouTube? Wartość kanału tej młodej gwiazdy na YouTube oszacowana została na około 583 000 dolarów.

Czy Charli Damelio to kwintesencja nowoczesnych celebrytów?

Wielu specjalistów twierdzi, że Charli D’Amelio to ikona nowoczesnego celebryty. Jej sukces jest wynikiem zdobycia uznania wielu użytkowników portali społecznościowych na całym świecie. Charli zaczęła swoją karierę taneczną w wieku 3 lat i była świetną tancerką przez ponad 10 lat. Następnie rozpoczęła swoją pracę na TikToku, gdzie obecnie zarabia miliony dolarów rocznie, ciesząc się i korzystając w pełni z uroków życia.

Prężny rozwój kariery Charli rozpoczął się w 2020 roku, kiedy to podpisała umowę z agencją United Talent Agency. Następnie wystąpiła w czasie Super Bowl wraz z dużą grupą innych celebrytów. Wraz z siostrą Dixie D’Amelio występowała w kampanii przeciwko przemocy organizowanej przez UNICEF. Charlie D’Amelio dla wielu młodych osób jest wzorem do naśladowania i przykładem, że nawet w tak młodym wieku można osiągnąć spory sukces.

Dodaj komentarz