Ile zarabia Ida Nowakowska? Zbadaliśmy fakty!

KategoriaSzczegóły
Średnia płaca w TVP11 317 zł brutto
Styl życia Idy NowakowskiejSkromny, oszczędny
Podejście Idy Nowakowskiej do inflacjiZauważa ją, ale nieszczególnie odczuwa. W rozważaniach o ekonomii polega raczej na opiniach ekspertów

Styl życia Idy Nowakowskiej

Każdy, kto śledzi karierę Idy Nowakowskiej, wie, że prezenterka ma wielki szacunek do pieniądza. Chociaż prowadzi skromny styl życia, zarabia na tyle dobrze, by móc hojnie obdarzać bliskich prezentami. Każdą złotówkę dokładnie przemyśli, zanim ją wyda, a na zakupy dla siebie samej udaje się bardzo rzadko. 

Wspomniała również o tym, jak obecna inflacja wpłynęła na jej spojrzenie na finanse. Zauważa, że niektóre produkty kosztują więcej, ale nie odczuwa tego tak mocno, jak inne osoby wypowiadające się na ten temat. Jest przyzwyczajona do rozsądnego wydawania pieniędzy i najpewniej jej ich nie brakuje.

Ile zarabia Ida Nowakowska – przemyślenia na podstawie danych

Choć dokładne zarobki Idy Nowakowskiej nie są publicznie znane, pewne dane dają nam wskazówkę. WirtualneMedia.pl podają, że średnie wynagrodzenie pracownika TVP wynosi 11 317 zł brutto. Oczywiście ta kwota nie uwzględnia nagród, premii oraz innych honorariów. 

Zdjęcia na profilach Idy w mediach społecznościowych wskazują, że jest osobą zamożną, ale zarazem nie prowadzącą rozrzutnego stylu życia. Możemy przypuszczać, że zarobki Nowakowskiej są wyższe niż średnia w Telewizji Polskiej.

Co z tego wynika?

Ida Nowakowska, choć skrywa dokładne szczegóły swoich zarobków, na pewno cieszy się komfortem finansowym. Jej skromny styl życia oraz hojność wobec bliskich potwierdzają, że ma zdrowe podejście do zarządzania swoimi finansami.

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0

Dodaj komentarz