Ile zarabia Justin Bieber? Ujawniamy zarobki gwiazdy pop!

Justin Bieber to ulubieniec i idol wielu nastolatek. Piosenkarz swoją karierę rozpoczął jako dwunastoletni chłopiec i od tego czasu nieprzerwanie znajduje się na okładkach gazet i pierwszych stronach najpopularniejszych tabloidów. Ujawniamy, ile zarabia Justin Bieber!

Justin Bieber to urodzony w 1994 roku kanadyjski artysta. W świecie show-biznesu znany jest już od 16 lat, kiedy to został odkryty przez znanych amerykańskich krytyków wokalnych. Przez ten czas Bieber zdołał zgromadzić spory majątek i podbić serca milionów fanów na całym świecie. Postanowiliśmy sprawdzić, ile zarabia Justin Bieber i jakim majątkiem dysponuje!

Kim jest Justin Bieber?

Justin Bieber jest kanadyjskim piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem oraz producentem muzycznym. W ciągu kilkunastu lat swojej popularności zdołał sprzedać ponad 150 milionów albumów na całym świecie oraz podbić serca setek milionów fanów. Obecnie Bieber posiada spory majątek, który cały czas pomnaża, ponieważ artysta nie zamierza zakończyć swojej kariery.

Ile zarabia Justin Bieber?

Obecnie majątek Biebera szacowany jest na ponad 300 milionów dolarów amerykańskich. Młoda gwiazda zarabia rocznie około 80 milionów dolarów. Jego zarobki są ściśle uzależnione od liczby tras koncertowych, zagranych koncertów oraz ilości sprzedanych albumów. Ile zarabia Justin Bieber na koncertach? Zgodnie z danymi publikowanymi przez Forbes podczas jednego koncertu inkasuje około miliona dolarów.

Oprócz korzyści ze sprzedaży muzyki Bieber czerpie zysk z udziału w kampaniach reklamowych i promocyjnych. Ponadto ma własną linię ubrań, dezodorantów i edycję chodaków. Wszystko to poszerza jego budżet.

Bieber posiada trzy nieruchomości:

  • pierwsza znajduje się na zamkniętym osiedlu w Beverly Park i warta jest około 28, 5 miliona dolarów;
  • druga warta jest 8,5 miliona dolarów;
  • trzecia to rezydencja w Ontario w Kanadzie o wartości 5 milionów dolarów.

Ponadto artysta jest właścicielem kilku luksusowych aut.

Podejmując próbę odpowiedzi na pytanie, ile zarabia Justin Bieber, należałoby wziąć pod uwagę nie tylko dochody z zagranych koncertów, ale również z kampanii reklamowych i promocyjnych oraz ze sprzedaży własnych kolekcji odzieży i dezodorantów. Jedno jest pewne – młoda gwiazda dysponuje naprawdę imponującym majątkiem.

Dodaj komentarz