Ile zarabia kierownik w markecie Dino? Stawka i zakres obowiązków

Ile zarabia kierownik w markecie Dino? Osoba na tym stanowisku musi zarządzać całym sklepem oraz podlegającym jej personelem. To dość odpowiedzialne zajęcie, więc warto sprawdzić, czy zarobki są adekwatne do oczekiwań pracodawcy.

Dino to sieć marketów, które zlokalizowane są w małych miastach. Jeśli sklep działa w większym ośrodku miejskim, to zwykle na jego peryferiach. Firma szybko się rozwija, poszukuje nowych gruntów pod planowane obiekty handlowe. Stale rosnąca sprzedaż wymaga prowadzenia rekrutacji – również na stanowiska kierownicze. Ile zarabia kierownik w markecie Dino i jakie są jego obowiązki?

Czy praca w markecie jest trudna?

Nie można się oszukiwać – praca w branży handlowej jest trudna i wymagająca. Długie godziny otwarcia wymagają stosowania systemu zmianowego, trzeba również pilnować zaopatrzenia i przyjmować dostawy towaru. Nad wszystkim musi czuwać kierownik sklepu. Osoba, która chce pracować na tym stanowisku, musi wykazywać się też umiejętnościami interpersonalnymi, ma bowiem do czynienia zarówno z klientami, jak i podwładnymi.

Kierownik w markecie Dino – wymagania

Czego oczekują rekruterzy, którzy poszukują osób na to stanowisko? Kierownik w markecie Dino musi wykazywać się umiejętnościami przywódczymi, ponieważ do niego należy zarządzanie zespołem. Odpowiada również za asortyment sklepu, a także reprezentuje firmę przed klientami i dostawcami. 

Istotne umiejętności kierownika w markecie Dino to:

  • skuteczne planowanie i zarządzanie zespołem;
  • kreatywność i komunikatywność;
  • orientowanie się w specyfice handlu detalicznego.

Ile zarabia kierownik w markecie Dino?

Osoby, które myślą o zatrudnieniu w tym miejscu, zastanawiają się, ile zarabia kierownik w markecie Dino. Na jego wynagrodzenie składa się podstawa oraz premia, którą można wypracować na tym stanowisku. Dokładne stawki nie zostały podane do wiadomości publicznej, natomiast średnie wynagrodzenie szacowane jest na około 3490 zł brutto.

Na to, ile zarabia kierownik w markecie Dino, wpływa nie tylko ogólna polityka firmy, ale też jego doświadczenie oraz umiejętności, a także premia. Częstą praktyką są awanse wewnętrzne, co daje okazję do negocjowania stawki.

Dodaj komentarz