Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Przeczytaj, w jaki sposób dorobił się fortuny

Zarobki celebrytów stale szokują. Okazuje się bowiem, że znani Polacy zarabiają miesięcznie niebagatelne sumy. Sprawdź, ile zarabia Kuba Wojewódzki i czy zalicza się do grona bogaczy.

Kuba Wojewódzki od dawna żyje w luksusach. Jest jedną z najbogatszych osób w kraju i często się tym chwali w social mediach. Ma apartamenty w kilku miastach w Polsce. Posiada imponującą kolekcję sportowych samochodów, a także luksusowy jacht i prywatny odrzutowiec. Kilka razy w roku wyjeżdża na urlop do egzotycznych kurortów. Skąd ma na to pieniądze? Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Przeczytaj!

Fakty i ciekawostki na temat kariery Kuby Wojewódzkiego

Zanim dowiesz się, ile zarabia Kuba Wojewódzki, przeczytaj o jego karierze zawodowej. Ten popularny showman nie ukończył studiów. Swoją karierę zaczynał jako dziennikarz muzyczny. Pracował też, jako dyrektor firmy fonograficznej i redaktor naczelny miesięcznika „Brum”. Miał swoje audycje w stacjach radiowych Antyradio i Eska Rock. Publikował felietony w prasie polityczno-społecznej. Zagrał też w kilku filmach, serialach i w wielu reklamach. Umiejętnie wykorzystywał rosnącą popularność. Był jurorem w kilku programach talent show, m.in. w „Idolu”, „Mam talent” i „Małych gigantach”. Od 2012 roku prowadzi w stacji TVN swój autorski talk-show „Kuba Wojewódzki”.

Najważniejsza jest dla niego oglądalność

W zdobyciu rozgłosu pomogła mu wrodzona przebojowość i skłonność do wzniecania skandali. Jego programy zawierały treści ksenofobiczne i rasistowskie, a on sam oskarżony był o znieważenie flagi polskiej. Z tego powodu stacja TVN zapłaciła karę niemal pół miliona złotych. Poza tym Wojewódzki znany jest z tego, że potrafi pytać gości swojego programu o najbardziej bolesne i intymne sprawy, przy czym przerywa odpowiedź, zagaduje i kpi z rozmówcy. Dlatego niektórzy celebryci nie przyjmują zaproszenia do jego talk-show. Jakie czynniki wpływają na to, ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Podobno więcej od samego mistrza piłki nożnej Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor zarabia duże pieniądze jako juror programów wyszukujących nowe talenty muzyczne. Czerpie olbrzymie zyski z reklam telewizyjnych i prasowych, a także z kanałów w mediach społecznościowych. Olbrzymią popularnością cieszy się jego profil na Instagramie. Zapewne dlatego przypomina nieco baner reklamowy. Przypuszcza się, że suma dochodów Kuby Wojewódzkiego może wynosić nawet kilkanaście milionów rocznie.

Trudno policzyć, ile zarabia Kuba Wojewódzki. Nie jest urzędnikiem ani politykiem, więc nie przedstawia publicznych sprawozdań majątkowych. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest bardzo bogaty i lubi się tym chwalić.

Dodaj komentarz