Ile zarabia pomoc apteczna w Gemini – analiza wynagrodzenia i warunków pracy

StatystykaWynagrodzenie
Mediana3 300 PLN brutto (2 600 PLN netto)
25% najniższych zarobkówponiżej 3 200 PLN brutto
25% najwyższych zarobkówpowyżej 3 800 PLN brutto
Możliwość premiiZależne od apteki
Stawka za nadgodzinyDo 200% stawki w niektórych przypadkach

Wynagrodzenie pomocy aptecznej – ogólne statystyki

Ile zarabia pomoc apteczna w Gemini? Wiemy, że miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana) na stanowiskach pomocy aptecznej wynosi 3 300 PLN brutto, co przekłada się na 2 600 PLN netto. Połowa pracowników zarabia więcej, a połowa mniej. Około 25% najgorzej wynagradzanych pomocy aptecznych zarabia poniżej 3 200 PLN brutto. Natomiast grupa 25% najlepiej opłacanych pracowników może liczyć na zarobki powyżej 3 800 PLN brutto. Niestety nie ma ogólnie dostępnych informacji o zarobkach konkretnie w Gemini.

Ile zarabia pomoc apteczna w Gemini – opinie pracowników

Według informacji zamieszczonych w sieci praca w Gemini jest atrakcyjna pod wieloma względami. Pracownicy cenią sobie warunki finansowe, ale również atmosferę w pracy. Dużą zaletą jest wsparcie ze strony kierownictwa na różnych poziomach oraz sprawnie komunikowane zmiany prawne i nowości w firmie.

Nie jest jednak idealnie. Niektóre opinie wskazują na niskie podwyżki i trudności w wyrobieniu progu, aby otrzymać premię. Wszystko zależy od konkretnej apteki i jej kierownictwa. W niektórych przypadkach można liczyć nawet na 200% stawkę za nadgodziny i pracę w sobotę.

Co z tego wynika?

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabia pomoc apteczna w Gemini, odpowiedź zależy od wielu czynników. Generalnie wynagrodzenie pomocy aptecznych – w różnych firmach – jest na poziomie najniższej krajowej, ale z pewnością są miejsca, gdzie można liczyć na więcej, zwłaszcza jeżeli chodzi o premie i nadgodziny.

Dodaj komentarz