Ile zarabia Roksana Węgiel? Zarobki nastolatki przyprawiają o zawrót głowy!

Ta wszechstronnie uzdolniona młoda wokalistka jest bożyszczem nastolatków. Jak rozwija się jej kariera? Ile zarabia Roksana Węgiel? Przeczytaj i poznaj bliżej życiorys tej gwiazdy.

Roksana Węgiel wygrała w 2018 roku 1. polską edycję programu „The Voice Kids” i Eurowizję Junior. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. W 2021 roku wygrała 3. edycję programu tanecznego „Dance Dance Dance”. Dziewczyna intensywnie koncertuje się na karierze i próbuje swoich sił jako prezenterka telewizyjna.

Chcesz wiedzieć, ile zarabia Roksana Węgiel? Kto zarządza pieniędzmi nastolatki? Czytaj dalej.

Zdolna i utalentowana idolka młodego pokolenia

Zanim dowiesz się, ile zarabia Roksana Węgiel, przeczytaj, jak wyglądała jej droga do popularności. Roksana z muzyką związana była już we wczesnych latach dziecięcych. Chodziła na lekcje śpiewu. Uczyła się w szkole muzycznej, ale to nie wszystko. Dziewczyna uczyła się tańca towarzyskiego, a także trenowała gimnastykę artystyczną i judo. Po wygranej Eurowizji ruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową, a w 2019 roku wydała swoją pierwszą płytę, zatytułowaną „Roksana Węgiel”. Krążek ten zdobył status platynowej płyty. Dziewczyna jest z pewnością zdolna, ambitna i pracowita. To dobry wzór dla młodzieży.

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Jak podają internetowe źródła, Roksana inkasuje za koncerty po 20 tysięcy złotych. Koncertuje zwykle kilka razy w tygodniu, więc łatwo policzyć, ile zarabia za występy sceniczne. Do tego jeszcze dochodzą zyski ze sprzedaży płyty i wynagrodzenie za pracę konferansjerską w telewizji. Wprawdzie starsze i doświadczone wokalistki czy prezenterki zarabiają o wiele więcej, to jednak dla młodej dziewczyny są to naprawdę duże pieniądze. 

Kto zarządza pieniędzmi Roksany?

Rodzice dziewczyny założyli dla niej konto bankowe, na które wpływa jej wynagrodzenie. Roksana dostanie dostęp do tych pieniędzy po ukończeniu 18. roku życia, czyli już w styczniu 2023 roku. Póki co, to rodzice zarządzają jej pieniędzmi. To oni uwierzyli w jej talent i wspierają ją na każdym etapie kariery. Mama Roksany nawet zrezygnowała z pracy zawodowej, aby jeździć z dziewczyną na koncerty i pilnować jej interesów.

Ile zarabia Roksana Węgiel? Na pewno o wiele więcej od przeciętnej młodej kobiety. Trudno jednak ocenić, jak długo potrwa kariera wokalistki. Wielu młodych, zdolnych piosenkarzy ma swoje pięć minut, a potem słuch po nich ginie. Jak będzie w tym przypadku? Póki co bilety na koncerty Roksany sprzedają się błyskawicznie.

Dodaj komentarz