Ile zarabia się na Tik Toku? Sprawdź, ile zarabiają Tiktokerzy na platformie!

Tik Tok to modna aplikacja wykorzystywana przez influencerów. Według luźnych statystyk ma ponad mln obserwujących – jest popularna głównie wśród młodych osób na całym świecie. Sama aplikacja TikTok została pobrana aż 3 mln razy. Zastanawiasz się, czy zrobiłbyś karierę na tej platformie społecznościowej? Dowiedz się, ile zarabia się na tik toku!

Tik Tok – najpopularniejszy i największy serwis społecznościowy

W ostatnim czasie coraz więcej osób stara się zarabiać w Internecie. Nic dziwnego, to wygodny i atrakcyjny sposób na pracę, który nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Popularność takich platform jak Instagram czy YouTube otwiera przed szeroką widownią możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy oraz promowania własnych produktów. Dzięki reklamom zawartym w mediach społecznościowych można uzyskać naprawdę atrakcyjne zarobki. Najważniejszy jest twój zasięg oraz to, ile masz followersów, czyli osób, które cię śledzą. Zastanawiasz się, ile zarabia się na YT i czy dochody przewyższą te z Tik Toka?

Ile zarabia się na Tik Toku?

Tik tok to obecnie jeden z największych i najbardziej popularnych platform używanych przez młodych ludzi. Jego twórcą jest chińska firma ByteDance. Powstał w 2016 roku i od razu pozwolił zarabiać pieniądze. Daje on dużo przestrzeni do działań reklamowych. Nic dziwnego, że jest wykorzystywany przez reklamodawców na całym świecie. Tworząc treści lub reklamując produkty danej marki, niektórzy uzyskują bardzo atrakcyjne dochody. Ile zarabiają tiktokerzy? Nawet kilkaset tysięcy dolarów miesięcznie. A ile zarabia się na Instagramie? Na tej platformie także można osiągnąć podobne zarobki.

Influencer na Tik Toku – sprawdzone sposoby na zarabianie

Ile zarabia się na tik toku? Wyróżnić można kilka różnych sposobów na zarabianie na tik toku. Najprostszą metodą jest promowanie produktów, czyli współpraca z markami. Najbardziej wpływowi tiktokerzy mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne zarobki, chociaż oczywiście początkujące gwiazdy tik toka nie mogą oczekiwać wysokiego świadczenia. Jeżeli osiągniesz 1000 tiktokerów, którzy subskrybują twój kanał, właściciel tik toka da ci dostęp do funkcji gift, czyli wirtualnych prezentów od swoich fanów. Możesz je następnie zamienić na diamenty oraz prawdziwe pieniądze. 100 punktów ma wartość niecałych 5 zł. Po zebraniu 10 000 punktów możesz wypłacić środki.

Jak zacząć zarabiać na Tik Toku?

Tiktoker może zarabiać jeszcze na inne sposoby. Na przykład na transmisji live. Nadawanie na żywo to bezpośredni kontakt z fanami, dlatego pozwala zwiększyć liczbę obserwujących. Najlepiej zarabiający influencerzy zyskują w ten sposób nawet kilka tysięcy złotych podczas jednej sesji LIVE. To jednak jeszcze nie koniec. W aplikacjach takich jak YouTube czy Tik Tok mogą zainteresować cię programy partnerskie. Ich zadaniem jest ułatwianie kontaktów z firmami, które szukają kont zajmujących się promocją produktów.

Jak widać, atrakcyjne zarobki na tik toku są rzeczywistością. Popularne marki coraz chętniej podejmują pierwszą współpracę z tą platformą, oferując swoje usługi i produkty, na czym korzystają tiktokerzy.

Dodaj komentarz