Ile zarabia striptizer – aktualny raport o zarobkach mężczyzn w branży erotycznej. Sprawdź, ile kosztuje męski striptiz!

Ile zarabia striptizer? Wynagrodzenie za taniec z rozbieraniem zależy od stopnia profesjonalizmu, lokalizacji i indywidualnego cennika striptizera. Ile można zarobić w tej branży? Sprawdźmy to!

Pytanie o to, ile zarabia striptizer, nurtuje nie tylko panów, którzy chcieliby wykonywać zawód tancerza erotycznego, ale również osoby zainteresowane pokazem. Aby obejrzeć niesamowite show, wystarczy udać się do klubu ze striptizem. Jeśli jednak wolisz prywatny taniec erotyczny w wybranym przez siebie miejscu, możesz zamówić striptizera. Dowiedz się, ile trzeba zapłacić za wynajęcie tancerza oraz na jakie wynagrodzenie mogą liczyć panowie w tej branży!

Zawód striptizer – na czym polega męski striptiz?

Zawód striptizerki, czyli tancerki płci żeńskiej, nikogo nie dziwi, jednak budzi czasami kontrowersje. Podobnie jest w przypadku męskiej wersji tego zawodu. Mężczyzn rozbierających się za pieniądze jest coraz więcej. Erotyczne show może być wykonywane zarówno solo, jak i przez kilku panów.

Możliwe jest rozszerzenie działalności o świadczenie usług seksualnych, jednak zależy to od upodobań tancerza oraz indywidualnych ustaleń obu stron. Podstawowy zakres działalności striptizera obejmuje ciekawy układ choreograficzny połączony ze stopniowym zdejmowaniem z siebie kolejnych elementów garderoby. Dodatkowe atrakcje mają wpływ na to, ile zarabia striptizer.

Od czego zależy wysokość zarobku tancerza erotycznego?

To, ile zarabia striptizer, zależy od kilku istotnych czynników. Podstawowym z nich jest miejsce wykonywania usług, czyli lokal typu go-go lub prywatny dom klientów. Cena zmienia się również w zależności od ilości tancerzy biorących udział w pokazie, stopnia profesjonalizmu oraz długości show. Nie bez znaczenia jest także zakres działalności, a także zamożność docelowej grupy klientów. Najciekawsze widowiska erotyczne mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych!

Ile zarabia striptizer? Zobacz najnowszy raport!

Zarobki w branżach erotycznych i seksualnych są owiane tajemnicą. Osoby spoza działalności nie powinny bowiem znać szczegółów dotyczących wynagrodzenia za pracę striptizerów. Jednak podczas analizowania anonsów na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych można mniej więcej zorientować się w cenniku usług erotycznych.

Prywatny taniec erotyczny – ogłoszenia w gazetach i portalach internetowych

Średni koszt zamówienia striptizera to 500 zł. Ceny są jednak dość zróżnicowane – można znaleźć anonse panów, którzy są w stanie wykonać striptiz za 200 zł, ale nie brakuje także ofert, w których koszt usługi opiewa nawet na kilka tysięcy złotych. Jak możesz się domyślić, rozstrzał cenowy uzależniony jest od wielkości grupy striptizerów oraz zakresu usług, co bezpośrednio wpływa na to, ile zarabia striptizer.

Tancerz w klubie go-go

Praca w klubach opiera się głównie na prowizjach. Mężczyźni otrzymują 30–40% prowizji za drinki oraz od 50 do nawet 70% za prywatny taniec! Koszt tańca dla klienta wynosi od stu do kilkuset złotych (w zależności od długości oraz poziomu atrakcyjności lokalu).

Osoby wykonujące striptiz muszą posiadać dobrą kondycję i walory estetyczne. Umiejętność przeprowadzenia interesującego show z rozbieraniem może być całkiem dobrze wynagradzana. Jeśli chcesz sprawdzić płacę w innych zawodach, koniecznie zajrzyj do naszych pozostałych artykułów!

Dodaj komentarz