Ile zarabia Wersow? Miesięczne zarobki influencerki z YouTube – Weroniki Sowy z Ekipy Friza

Ile zarabia Wersow? Ciekawość widzów niedawno zaspokoiła sama Weronika Sowa, czyli członkini Ekipy Friza. Youtuberka na swoim kanale ujawniła miesięczne przychody. Dowiedz się, jakie są zarobki Wersow i co na ten temat uważa Sylwester Wardęga!

Zastanawiasz się, ile zarabia Wersow? Znana influencerka opowiedziała swoim widzom o kulisach swojej działalności i zdradziła wysokość zarobków osiąganych na YouTube. Miesięczna kwota jej przychodów może przyprawić o zawrót głowy! Są jednak osoby, które zarzucają narzeczonej Friza, że jej wyznanie jest nieszczere, a kwota mocno zaniżona. Część internautów uważa natomiast, że wypłata jest nieadekwatna do poziomu trudności jej pracy. Kto ma rację? Co dokładnie powiedziała znana influencerka? Co zarzuca jej Sylwester Wardęga? Sprawdźmy to!

Ekipa Friza – na czym polega jej fenomen?

Ekipa Friza to grupa polskich youtuberów i influencerów. Pierwsze wideo z ich udziałem pojawiło się w sieci 31 sierpnia 2018 roku. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę! Ekipa szybko zyskała popularność. Działalność grupy polega na rozrywkowych filmikach, w których ukazane jest życie i przygody członków ekipy. Grupa przyjaciół zamieszkała w luksusowym domu na obrzeżach Krakowa. Ich realizacje na kanale YouTube mają miliony wyświetleń.

Kim jest dziewczyna Friza, czyli Weronika Sowa?

Weronika Sowa jest narzeczoną Karola Wiśniewskiego, czyli założyciela Ekipy Friza. Studiowała prawo, ale zrezygnowała z edukacji na rzecz kariery w mediach społecznościowych. W 2020 roku zajęła drugie miejsce w Rankingu Polskich Influencerów, który został stworzony przez twórców branżowej konferencji See Bloggers i platformę Influ Tool. Relacja z Ekipą zapewniła jej ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów oraz współpracę z popularnymi markami.

Ile zarabia Wersow w mediach społecznościowych?

Znana influencerka może pochwalić się ogromnym sukcesem. Popularność zdobyła głównie dzięki Ekipie Friza. Założyciel grupy nie ujawnia swoich przychodów, choć o ogromnych zarobkach Friza krążą już legendy! Weronika Sowa postanowiła jednak podzielić się ze swoimi fanami informacją o zarobkach. Wersow powiedziała:

„Zarobki są bardzo nieregularne. To zależy od tego, ile wyświetleń ma dany film i ile ich nagram w ciągu miesiąca, czy będę mieć jakąś współpracę, itd. Jest bardzo dużo zależnych od tego, ile w danym miesiącu zarobię, ale przeciętnie z YouTube zarabiam około 50 tysięcy zł”.

YouTuber Friz – co łączy Karola Wiśniewskiego z Sylwestrem Wardęgą?

Sylwester Wardęga jest znanym youtuberem. Jego kanał na YouTube subskrybuje aż 3,62 milionów osób. Od pewnego czasu pozostaje w konflikcie z jednym z najbogatszych polskich młodych influencerów Frizem i jego ekipą. Wśród zarzutów Wardęgi znajdują się podejrzenia o:

  • plagiat piosenki Ekipy pt. „Shadow”;
  • kradzież pomysłu na sesję zdjęciową Wersow od influencerki Cindy Kimberly;
  • używanie przez Wersow logo z sową, którego autorem jest francuski artysta DFT.

Wardęga zajął się również obliczaniem zarobków Ekipy i jej poszczególnych członków.

Miesięczne zarobki Wersow – spekulacje i kontrowersje

Ile zarabia Wersow? Zdaniem Wardęgi Weronika Sowa zarabia znacznie wyższe kwoty, niż podała. Na swoim kanale Wardęga opublikował film, na którym komentuje wypowiedź dziewczyny Friza i snuje domysły, że miesięcznie Wersow zarabia nawet pół miliona złotych.

Wiesz już ile zarabia Wersow. Znani influencerzy zarabiają niewyobrażalne pieniądze za swoją działalność w internecie. Bez wątpienia do grona tych osób należy nie tylko Wersow, ale również reszta członków Ekipy Friza. Jeśli chcesz poznać miesięczne wynagrodzenie w innych zawodach, koniecznie sprawdź nasze pozostałe artykuły!

Dodaj komentarz