Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? Przegląd zarobków popularnej aktorki

Źródło dochodówZarobki
Rodzinka.pl2 tysiące złotych za dzień zdjęciowy
Dance, dance, dance8 tysięcy złotych
Kampanie reklamoweNawet 200 tysięcy złotych za kampanię
Wszystkie źródła (plany filmowe i serialowe, kampanie reklamowe, przychody z social media) – obecnieCo najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie

Szybki przegląd kariery Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria zdobyła szeroką popularność dzięki roli Agaty w serialu „Rodzinka.pl”. Jej talent taneczny był również doceniany w programie „Taniec z gwiazdami”. Do tego jej związek z Adamem Zdrójkowskim dodatkowo przyciągał uwagę mediów, zwłaszcza podczas ich wspólnego występu w „The Story of My Life”.

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska na różnych etapach kariery?

Jako młoda aktorka w „Rodzinka.pl” zarabiała imponujące 2 tysiące złotych za dzień zdjęciowy. Jej stawki rosły w miarę dojrzewania kariery – za udział w „Dance, dance, dance” zgarniała aż 8 tysięcy złotych. Jednak dopiero jako influencerka zyskała największą wartość finansową. Za jedną kampanię dla firmy kosmetycznej Wiktoria miała otrzymać aż 200 tysięcy złotych! 

Zliczając wszystkie źródła dochodów, prawdopodobnie zarabia co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Wiadomo, że udało jej się już kupić własne mieszkanie.

Końcowe wnioski

Z tego wszystkiego jasno wynika, że Wiktoria Gąsiewska, dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy i popularności w mediach społecznościowych, stała się jedną z najbardziej dochodowych twarzy młodego pokolenia w polskim show-biznesie.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „MiauCzat: Wiktoria Gąsiewska o miłości do Adama! Kiedy ślub?” via YouTube.com – Telemagazyn

Dodaj komentarz