Ile zarabiają na Fame MMA? Sprawdź te bajońskie kwoty!

Ile zarabiają na Fame MMA? Gale cieszą się coraz większym zainteresowaniem kibiców. W związku z tym, gaże zawodników rosną. Ile obecnie wynoszą zarobki freak fighterów? 

Wiele osób, które śledzi poczynania freak fighterów w oktagonie zastanawia się, ile zarabiają na Fame MMA? W gali biorą udział gwiazdy internetu. Dzięki temu generują oni ogromną oglądalność. Za zainteresowaniem kibiców idą także sponsorzy i reklamodawcy, a to wszystko przekłada się na zarobki influencerów, którzy biorą udział w gali. Sprawdź, ile dokładnie zarabiają zawodnicy Fame MMA.

Fame MMA – na czym polega popularność? 

Fame MMA to polska federacja, która organizuje gale typu freak fight show. Pojedynki zawodników toczą się zazwyczaj w formule MMA, ale czasami warunki dostosowuje się pod konkretne walki. W galach biorą udział celebryci, raperzy, influencerzy i youtuberzy. Ważnym aspektem pojedynków celebrytów jest kontekst, który się za tym kryje. Bardzo często w oktagonie rozwiązywane są konflikty i nieporozumienia.

Największą oglądalność generują pojedynki skonfliktowanych influencerów. Gala wzbudza wiele emocji nie tylko wśród fanów sportów walki, ale także osób, które śledzą gwiazdy internetu. Z całą pewnością jest także niezwykle opłacalnym biznesem. To, ile zarabiają na Fame MMA, może przyprawiać o zawroty głowy. 

Ile zarabiają na Fame MMA? 

Zastanawiasz się, ile zarabiają na Fame MMA? Jednym z rekordowym wyników finansowych może pochwalić się Sergiusz Górski, znany jako The NitroZyniak. Za udział w walce dostał aż 750 tysięcy złotych. Marta Linkiewicz za walkę z Esmeraldą Godlewską dostała 200 000 złotych. Z kolei gaża Lil Masti wynosiła 450 tysięcy złotych. Stawka Lorda Kruszwila to około 300 000 złotych.

Warto pamiętać, że poza wynegocjowanymi stawkami, fighterzy mogą liczyć także na wpływy z Pay-per-view. Zawodnicy, którzy nie są znani z pierwszych stron gazet, dostają jednak nieco mniejsze kwoty – około 20 000 złotych za walkę. Dla porównania, początkujący zawodnicy profesjonalni mogą liczyć na znacznie mniejsze stawki. Oscylują one w granicach 2-3 tysięcy złotych. 

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabiają na Fame MMA, wszystko zależy od popularności i tego, jaki zysk wygeneruje walka. Stawki mogą być naprawdę różne, jednak dla topowych zawodników kwoty są naprawdę imponujące.

Dodaj komentarz