Ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie”. Zobacz!

Ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie”? Ich zarobki doprawdy robią wrażenie. Przekonaj się, ile zarabiają Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, którzy obecnie tworzą najpopularniejszy duet tego popularnego programu.

Emitowane w Telewizji Polskiej „Pytanie na Śniadanie” to jeden z najbardziej popularnych programów porannych w Polsce. Tym samym nie może dziwić, że jego prowadzący dostają sowite wynagrodzenie. Warto także dodać, że prowadzenie tego programu to tylko jedno z ich zajęć. Co za tym idzie, szacunkowe miesięczne przychody Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek mogą robić wrażenie. Przekonaj się, ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie”.

Ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie” – podstawowe informacje

Na wstępie należy zaznaczyć, że prowadzący omawiany program nie otrzymują typowych miesięcznych pensji. Ich zarobki związane z prowadzeniem „Pytania na Śniadanie” wypłacane są w inny sposób. Otrzymują oni wypłaty za tak zwane dyżury. Chodzi po prostu o prowadzenie konkretnego odcinka programu. Ile warte są owe dyżury? Odpowiedź na pytanie, ile zarabiają prowadzący „Pytania na Śniadanie”, zaczniemy od przybliżenia apanaży Macieja Kurzajewskiego.

Ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie” – Maciej Kurzajewski

Wedle informacji dostępnych w mediach wypłaty za owe dyżury dla obojga obecnych prowadzących różnią się od siebie. Maciej Kurzajewski jako gwiazda TVP pracująca od lat jako prezenter otrzymuje kwotę bliską dziesięciu tysięcy złotych za odcinek (w skali miesiąca tych odcinków jest dziesięć). Nietrudno policzyć, że zarobki Kurzajewskiego związane z programem to nawet sto tysięcy złotych miesięcznie.

Warto dodać, że Kurzajewski zarabia także na inne sposoby. Przede wszystkim jest prowadzącym studia sportowe przy okazji wielu wydarzeń transmitowanych przez TVP. Bywa także konferansjerem na różnych imprezach. W ramach tychże imprez organizowanych przez firmy może zarabiać nawet kilkanaście tysięcy złotych za występ.

Ile zarabiają prowadzący „Pytanie na Śniadanie” – Katarzyna Cichopek

Ile zarabia prowadząca „Pytanie na Śniadanie” Katarzyna Cichopek? Druga z gwiazd programu może otrzymywać około pięciu tysięcy złotych za odcinek. W skali miesiąca przy dziesięciu odcinkach daje to więc sumę około pięćdziesięciu tysięcy złotych. Tak wynika z informacji obecnych w przestrzeni medialnej.

Aktorka i prezenterka zarabia również na inne sposoby, reklamując rozmaite produkty, również za pośrednictwem swoich kanałów w social mediach. Sprzedaje także własne produkty, w tym kosmetyki.

Dodaj komentarz