Ile zarabiają striptizerki i jak wygląda praca w klubie go-go? Sprawdź, ile może zarobić tancerka w klubie ze striptizem!

Ile zarabiają striptizerki? Czym różni się praca tancerki erotycznej od usług prostytutki? Czy każda kobieta może tańczyć na rurze? Sprawdź, ile trzeba zapłacić za prywatny taniec i ile można zarobić w takiej pracy!

To, ile zarabiają striptizerki, zależy w głównej mierze od doświadczenia oraz ilości gości w lokalu. Wypłata tancerki erotycznej opiera się na wynagrodzeniu prowizyjnym. W większości miejsc z tańcem na rurze nie ma stałej podstawy, dlatego zarobki uzależnione są od ilości zrealizowanych pokazów.

Kobiety mogą również świadczyć usługi w domach klientów, np. podczas wieczorów kawalerskich. W takim przypadku cena tańca z rozbieraniem jest ustalana przez tancerkę i zarobki mogą być również bardzo zróżnicowane. Dowiedz się, ile można zarobić na tańcu na rurze!

Striptiz w klubie go-go – na czym polega praca striptizerki?

Zawód striptizerki znany jest już od wielu lat. Jak wygląda praca? Kobiety w kusych strojach wykonują taniec na rurze, podczas którego stopniowo rozbierają się w atrakcyjny i ponętny sposób. Tancerki erotyczne mogą zostać także wynajęte przez klienta do wykonania pokazu prywatnego w pokoju.

Należy jednak pamiętać, że tancerka erotyczna nie jest prostytutką i seks nie wchodzi w grę. Zadaniem kobiety jest przyciągnięcie klienta i namówienie go do wydania jak największej ilości pieniędzy na drinki i pokazy erotyczne. Wynik takich działań ma wpływ na to, ile zarabiają striptizerki.

Ile zarabiają striptizerki w klubie?

To, ile zarabiają striptizerki, zależy od prowizji od drinków i tańców prywatnych. Im więcej mężczyzna wyda na drinki i pokazy, tym więcej zarobi striptizerka. Ile kobiety zarabiają średnio na sprzedawanym alkoholu i wykonaniu pokazu? Striptizerki zwykle otrzymują od 30 do 40% prowizji za napój alkoholowy oraz od 50 do nawet 70% za prywatny taniec.

Biorąc pod uwagę, że alkohol w takich miejscach kosztuje nawet kilkaset złotych za porcję, a jeden pokaz erotyczny do 350 zł za kilkanaście minut, niektóre striptizerki mogą zarobić nawet 3000 zł tygodniowo.

Zarobki kelnerki w lokalu go-go

Kelnerki ściśle współpracują z kobietami tańczącymi na rurze. Ich zadaniem nie jest tylko obsługa klientów, ale również namawianie mężczyzn na zakup napoju wyskokowego lub taniec u danej kobiety. Kelnerki otrzymują stałą stawkę na godzinę oraz prowizję od sprzedanego alkoholu. Średnie zarobki w tym zawodzie wynoszą od 6000 do 8000 zł brutto miesięcznie. Co więcej, kelnerki mogą otrzymywać również napiwki, które w całości należą do nich i w skali miesiąca potrafią znacznie zwiększyć ich wypłatę.

Czym zajmuje się hostessa i promotorka w lokalu ze striptizem?

Hostessy i promotorki są istotnymi pracownikami takich miejsc. Zadaniem hostess jest robienie tzw. sztucznego tłumu. Kobiety przychodzą do klubu, piją alkohol i świetnie się bawią. Muszą rozmawiać z gośćmi i zachęcać do kupowania kolejnych drinków, Mogą tańczyć na rurze, ale nie muszą tego robić. Oprócz stałej wypłaty również otrzymują wynagrodzenie prowizyjne za sprzedane koktajle.

Promotorki zajmują się wstępną selekcją i zapraszaniem gości do lokalu oraz rozdawaniem zaproszeń VIP. W skład wypłaty wchodzi stała stawka godzinowa oraz prowizja od każdego wprowadzonego klienta.

Striptizerka na prywatnych imprezach – jaki koszt?

Ile zarabiają striptizerki poza klubami go-go? To zależy od ich obrotności. Na portalach ogłoszeniowych ceny za jeden pokaz wahają się od 100 do nawet kilku tysięcy złotych. Koszt zależy więc od indywidualnego cennika kobiety oraz możliwości finansowych klientów. Na cenę bezsprzecznie składa się doświadczenie, wygląd, prestiż danej striptizerki oraz długość pokazu.

To, ile zarabiają striptizerki, jest uzależnione od kilku czynników. Ich praca nie jest jednak wcale łatwa i przyjemna. To dość niebezpieczne zajęcie wymagające umiejętności wyznaczania granic i ich egzekwowania. Koniecznie sprawdź na naszej stronie, ile można zarobić w innych zawodach! Zapraszamy.

Dodaj komentarz