Ile zarabia Karol Strasburger w 2024 roku?

Strasburger jest znany m.in. z prowadzenia teleturnieju Familiada. Chcesz wiedzieć, ile zarabia Karol Strasburger obecnie? Jeśli tak, to zapoznaj się z naszym tekstem. Odpowiedź na to pytanie może Cię zupełnie zaskoczyć!

Karol Strasbuger przez dziesięciolecia sprawnie poruszał się w świecie polskiego show biznesu. Jest on najbardziej znany z pełnienia funkcji prowadzącego w powszechnie lubianej Familiadzie, aczkolwiek celebryta ten angażował się także w szereg innych projektów. Ile zarabia Karol Strasburger obecnie?

Ile zarabia Karol Strasburger w 2024 roku?

Wiele wskazuje na to, że obecny poziom dochodów to jedynie niewielki ułamek tego, co Karol Strasburger osiągał jeszcze kilka/kilkanaście lat temu. Wprawdzie celebryci nie udostępniają danych na temat swoich łącznych zarobków, ale pewien ogląd na to, ile zarabiał ten celebryta w czasach swojej aktywności, dają nam doniesienia medialne dotyczące np. telewizji TVP. 

Przykładowo, w 2011 roku media donosiły, w Strasburger przyniósł stacji TVP zysk na poziomie wynoszącym aż 14,9 miliona złotych (dane za pierwsze półrocze 2011 roku). Taki wynik plasował wówczas Karola Strasburgera w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych celebrytów, tuż za Kubą Wojewódzkim, Szymonem Majewskim czy Magdą Gessler.

Możemy jedynie spekulować, jaka część zysków trafiła bezpośrednio do celebryty. Niestety, analogiczne dane dla lat późniejszych nie są dostępne.

Emerytura Karola Strasburgera

Niestety, informacje dotyczące emerytury znanego celebryty nie są już tak optymistyczne. Z doniesień medialnych wynika, że Karol Strasburger otrzymuje głodową emeryturę, która – według jego deklaracji – wynosi nie więcej niż dwa tysiące złotych miesięcznie.

Z drugiej strony trzeba pamiętać, że ważne jest nie tylko to, ile zarabia Karol Strasburger, ale także marka, jaką celebryta ten wyrobił sobie przez lata. Jest to osobowość, która – pomimo zaawansowanego wieku – wciąż ma wiele możliwości zarobkowania. Przykładowe perspektywy dla opisywanego celebryty to np. udział w charakterze jurora, uczestnictwo w programach typu talk-show czy odgrywanie ról w serialach.

Dodaj komentarz