Ile zarabia Jockerfarm, który nagrywa żniwa i pokazuje maszyny rolnicze?

Jockerfarma – popularnego youtubera – znają wszyscy, którzy interesują się nowoczesnym rolnictwem. Czy na pokazywaniu życia na wsi można zarobić? Sprawdź, ile zarabia ten twórca internetowy na swoich filmikach!

Jockerfarm to młody rolnik prowadzący popularny kanał na YouTube, może być doskonałym przykładem na to, że dzieląc się swoją pasją, można znaleźć sposób na życie. Jego filmiki to już nie amatorskie nagrania, ale realne źródło przychodów. Dowiedz się, ile zarabia Jockerfarm na swojej działalności!

Jak oblicza się zarobki gwiazd YouTube’a?

Osoby publikujące filmiki na YouTube bardzo rzadko dzielą się informacjami na temat wysokości swoich zarobków. Podobnie jest w przypadku młodego rolnika – tego, ile zarabia Jockerfarm, nie dowiesz się oficjalnie.

Jest jednak kilka sposobów, by to oszacować. Youtuberzy zarabiają na reklamach, które wyświetlają się na początku filmiku. Wysokość wynagrodzenia zależy od liczby wyświetleń. Przyjmuje się, że za tysiąc wyświetleń dostaje się około złotówki.

Ile zarabia Jockerfarm na swoich filmikach?

Jockerfarm to bardzo twórczy, a przy tym solidnie pracujący youtuber. Na swoim koncie ma łącznie kilkaset filmików i regularnie publikuje kolejne. Najpopularniejsze nagranie ma 2 miliony wyświetleń.

Nietrudno policzyć, że internetowy twórca mógł otrzymać za wyświetlone przed filmikiem reklamy około 2 tysięcy złotych. To oczywiście tylko niewielki ułamek tego, ile zarabia Jockerfarm.

Wiele filmików ma liczbę wyświetleń rzędu kilkuset tysięcy – każdy z nich jest więc dla Jockerfarma źródłem przychodów w wysokości kilkuset złotych. Choć może się to wydawać niewielką kwotą, to po dodaniu do siebie przychodów ze wszystkich filmików, przy których pojawiają się reklamy, można uzyskać pokaźną sumę.

Charyzmatycznego rolnika o oryginalnym poczuciu humoru można kochać lub nienawidzić, ale jedno jest pewne. Youtuber ze swojego zamiłowania do rolnictwa uczynił atrakcyjne źródło przychodu. To świetny przykład na to, że na pasji można zarabiać!

Dodaj komentarz