Ile zarabia kurier Glovo? Poznaj zarobki kurierów!

Ile zarabia kurier Glovo? Zarobki w tej grupie zawodowej nie są owiane wielką tajemnicą. Czy mogą zostać uznane za atrakcyjne? Przekonaj się, ile można zarobić, dostarczając zakupy poprzez popularną aplikację.

Ile zarabia kurier Glovo – podstawowe informacje

Praca kuriera dostarczającego produkty poprzez Glovo z pozoru wydaje się prosta. Odbiór, przejazd, dostarczenie. Jednak kurierzy pracujący w ten sposób niejednokrotnie muszą się mierzyć z różnymi przeciwnościami, na przykład z niełatwymi warunkami pogodowymi. Czy warto? Przekonaj się, ile zarabia kurier Glovo i czy to praca warta uwagi.

Ile zarabia kurier Glovo – geneza firmy

Glovo to firma, która powstała w Hiszpanii w 2015 roku. Idea, która przyświecała twórcom internetowej aplikacji, to sprawienie, by użytkownik miał możliwość zamówienia w zasadzie wszystkiego. W przeciwieństwie do aplikacji takich jak Uber Eats, które z zasady pozwalają na zamawianie jedynie jedzenia. W Glovo użytkownik nie jest ograniczony poprzez zamknięte spektrum lokali gastronomicznych. Może zamawiać także zakupy z wielu różnych sklepów. Produkty są dostarczane przez kurierów, którzy korzystają z rowerów, czy samochodów. Ci kurierzy otrzymują odpowiednią płacę za wykonane usługi.

Ile zarabia kurier Glovo – konkretne liczby

Czas odpowiedzieć na pytanie, ile zarabia kurier Glovo. W zależności od tempa pracy i liczby zamówień kurier w Glovo może zarobić od kilkunastu do nawet dwudziestu pięciu złotych za godzinę. W grę wchodzi także wiele dodatków i bonusów. Wśród nich można wymienić piętnastoprocentowy dodatek, który jest uruchamiany, gdy dostawa produktów ma miejsce w wyjątkowo niekorzystnych warunkach pogodowych.

Ile zarabia kurier Glovo – gdzie można podjąć pracę?

Gdzie można pracować jako kurier Glovo? W wielu miastach w Polsce. Zaliczyć do nich można między innymi Warszawę, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Lublin czy Toruń. Glovo działa jednak także i w mniejszych miejscowościach, pozwalając zarabiać ludziom na terenie całego kraju. Warto pamiętać, że aplikacja cały czas się rozwija. Tym samym liczba lokalizacji, w których można zarabiać poprzez Glovo, cały czas się zwiększa.

Dodaj komentarz