Ile zarabia reZi? Kim jest gwiazda YouTube’a i co stoi za jego sukcesem?

Czy wiesz, ile zarabia reZi na swoim kanale? Popularni youtuberzy nie narzekają na brak pieniędzy, a wielu z nich w bardzo młodym wieku zostało milionerami. Czy Remigiusz Wierzgoń również należy do tego grona?

Kariera twórcy internetowego to marzenie wielu młodych ludzi, którzy zdobytą w sieci popularność chcą przełożyć na wymierne korzyści. Jednak aby kanał na platformie YouTube był opłacalny, musi spełniać wymogi serwisu. Należą do nich między innymi odpowiednia liczba subskrypcji oraz wyświetleń filmów. Chcąc prowadzić dochodowy profil, trzeba w pełni się temu poświęcić, co rozumieją młodzi influencerzy. Ile zarabia reZi, jeden z najchętniej oglądanych twórców?

Kim jest Remigiusz Wierzgoń?

Zanim dowiesz się, ile zarabia reZi, przeczytaj, kim jest osoba ukrywająca się pod tym pseudonimem. Remigiusz Wierzgoń urodził się w 1996 roku, a na YouTube pojawił się 14 lat później. ReZi jest więc jednym z bardziej doświadczonych youtuberów. Jego kanał o nazwie „reZigiusz” ma już 4,38 mln subskrybentów. Co kryje się za tym sukcesem? ReZi rozwijał się stopniowo – doświadczenie zdobywał, prowadząc kanały poświęcone grom komputerowym. Obecnie porusza tematy lifestylowe, założył także kolejny gamingowy profil „reZi – Born To Be a Gamer”, gdzie ma 604 tys. subskrypcji. ReZi działa też w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go 1,5 mln użytkowników!

Działalność poza internetem

Internet to nie jedyna przestrzeń, w jakiej obecny jest reZi. Jako że ma świetny kontakt z fanami i potrafi przyciągać uwagę, upomniała się o niego telewizja. Był jednym z reporterów w „The Voice of Poland” i jurorem programu „The Brain. Genialny umysł”.

Ile zarabia reZi, jeden z najbardziej znanych influencerów?

Swoją popularność potrafi przekuć na zysk. To, ile zarabia, reZi ujawnił w jednym ze swoich filmów na YouTube. Według niego do 2020 roku wszystkie publikacje w tym serwisie przyniosły mu 840 tys. zł. Oznacza to, że miesięcznie zarabia ok. 80 tys. zł. To nie są jedyne dochody influencera, ponieważ ma własną markę odzieżową, a także współpracuje z innymi firmami, promując ich produkty. 

Wiesz już, ile zarabia reZi. Zarabianie na platformie YouTube i w innych serwisach nie wygląda tak jak praca na etacie. Przede wszystkim dochody nie są stałe, podobnie jak ich wysokość. Pracę influencera trudno oddzielić od jego życia, chociaż to od niego zależy, jakimi jego aspektami podzieli się z fanami.

Dodaj komentarz