Ile zarabia Ronaldo? Zobacz, jakie są zarobki słynnego piłkarza Manchesteru United!

Zarobki wybitnych piłkarzy wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno regularnych widzów futbolu, jak i osób, które nie śledzą rozgrywek. Cristiano Ronaldo nie jest wyjątkiem. O pensjach sportowców krążą już właściwie legendy. Sprawdź, ile zarabia Ronaldo!

Mnóstwo osób chce wiedzieć, ile może zarobić piłkarz, który ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia i cieszy się wielkim szacunkiem fanów sportu. Jedną z wybitnych postaci na arenie piłki nożnej jest bez wątpienia Cristiano Ronaldo, który ma szerokie grono wielbicieli. Niegdyś grał on w Realu Madryt, a później zaczął rozwijać swoją karierę w innych drużynach. Portugalczyk cieszy się wysoką pozycją w środowisku sportowym. Nie ma w tym nic dziwnego – wystarczy popatrzeć na jego sukcesy. Jest on jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Zobacz, ile zarabia Ronaldo!

Ile zarabia Ronaldo w Manchester United?

ile zarabia Ronaldo w Manchester United?

Cristiano Ronaldo jeszcze jakiś czas temu grał dla Realu Madryt, później przeniósł się do Juventusu, a następnie dokonał transferu do Manchesteru United, w którym to klubie nadal pozostaje, pomimo prób dokonania transferu w 2022 roku. Jest to zawodnik, którego w swoim składzie chciałaby mieć chyba każda drużyna piłkarska. Osiągnięcia portugalskiego piłkarza są bez wątpienia imponujące. Ile zarabia Ronaldo? Kwota z pewnością może przyprawić niektórych o zawrót głowy, gdyż zarobki Cristiano Ronaldo opiewają na około 26 milionów funtów rocznie. Jest to niewątpliwie ogromna suma.

Zarobki Cristiano Ronaldo poza piłką

Ile zarabia Ronaldo poza piłką?

Należy pamiętać o tym, że wynagrodzenie za działalność sportową nie jest jedynym źródłem przychodu znanego oraz cenionego na całym świecie zawodnika. Cristiano Ronaldo zarabia również na kontraktach reklamowych. Jak można się domyślić, przedsiębiorstw chętnych do współpracy z piłkarzem nie brakuje. Za jedną reklamę może on liczyć nawet na 1,6 miliona dolarów!

Majątki znanych sportowców sprawiają, że wiele osób marzy o omawianej profesji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to zawód wymagający stałych treningów, intensywnego wysiłku oraz ogromnego zaangażowania. Potrzebna jest też tutaj determinacja do działania. Bardzo wysokie dochody z piłki nożnej osiągają tylko ci, którzy sumiennie zapracowali na swój sukces i znaleźli się w bardzo wąskim gronie wybitnych sportowców, jak Ronaldo, zarabiający miliony euro rocznie. To jednak wcale nie jest łatwe do zrealizowania.

Najczęściej zadawane pytania

Ile zarabia Ronaldo tygodniowo w Manchesterze?

Cristiano Ronaldo jest najlepiej opłacanym piłkarzem w swojej drużynie. Portugalczyk zarabia tygodniowo 600 tysięcy euro.

Ile Ronaldo zarabia na minutę?

Po przeliczeniu dochodu piłkarza z zeszłego roku wychodzi, że zarabia on około 198 złotych na minutę.

Ile obserwujących ma Ronaldo na Instagramie?

Piłkarz był pierwszą osobą w historii, która przekroczyła liczbę 400 milionów obserwujących na Instagramie. Obecnie obserwuje go 487 użytkowników serwisu.

Dodaj komentarz