Tajemnica zarobków w telewizyjnym show. Ile zarabiają w Gogglebox?

Bez dwóch zdań telewizyjne show od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskiej widowni. Formuła programu polega na komentowaniu przez uczestników wydarzeń, które oglądają w telewizji. Ile zarabiają w Gogglebox?

Fenomen telewizyjnego show w TTV pokazuje, że nawet z pozoru prosta formuła programu może przyjąć się na polskim rynku.

Aktualnie stacja emituje już 15. sezon show, w którym uczestnicy zasiadają przed telewizorami i komentują to, co oglądają.

Oczywiście wszystko uwiecznia czujne oko kamery. Kim są osoby biorące udział w przedsięwzięciu i ile zarabiają w Gogglebox? Sprawdź!

Kim są uczestnicy programu?

ile zarabiają w gogglebox - kim są uczestnicy?

Uczestnikami programu Gogglebox są przeciętni ludzie. W programie nie znajdziesz celebrytów, chyba że zostali nimi właśnie dzięki tej produkcji. Obecnie wielu z uczestników jest na tyle rozpoznawalnych, że z powodzeniem kontynuują swoją karierę telewizyjną. Kilkoro z nich można obserwować też w innych programach rozrywkowych stacji.

Czy tajemnicą jest ile zarabiają w Gogglebox?

Wydaje się, że zarobki uczestników programu Gogglebox owiane są tajemnicą. Trudno znaleźć jakiekolwiek, choćby szczątkowe informacje na ten temat. Śledząc profile społecznościowe gwiazd programu, wydaje się, że mogą liczyć na pokaźne wynagrodzenie.

Choć to ile zarabiają w Gogglebox nie jest informacją powszechnie znaną, to jednak na co dzień mogą pozwolić sobie na dostatnie życie.

Wpływ na to ma również ich rozpoznawalność w sieci, ponieważ uczestnicy programu są stałymi bywalcami serwisów plotkarskich, a także z powodzeniem reklamują różne marki. Ich moment sławy umiejętnie wykorzystywany jest przez menedżerów i doświadczonych specjalistów od marketingu. 

Rozpoznawalność dzięki programowi

ile zarabiają w gogglebox - rozpoznawalność dzięki programowi

Udział w programie Gogglebox przyniósł jego uczestnikom dużą rozpoznawalność wśród polskich widzów. Wpływa to na zainteresowanie ich życiem prywatnym, a także zasięgi, które generują w sieci. To dodatkowy potencjał zarobkowania, który daje im udział w telewizyjnym show.

Jedna z gwiazd programu, Dominik Abus, ma już blisko 360 tysięcy obserwujących na Instagramie. Tylko nieco niższe zasięgi generuje Agnieszka Kotońska, którą obserwuje obecnie 316 tysięcy osób. Jeszcze większe zasięgi generuje Sylwia Bomba, która na tej samej platformie społecznościowej ma już 790 tysięcy followersów. 

Niestety, nie wiadomo, ile zarabiają w Gogglebox. To potencjał marketingowy, który trudno wycenić, jednak gwiazdy Gogglebox mogą liczyć na intratne propozycje reklamowe. Ich zarobki w programie owiane są tajemnicą handlową i nie są ogólnodostępne.

Dodaj komentarz